V sobotu 18.1.2020, po více jak měsíční pauze, odehrály naše borkyně další turnaj v rámci Ligy mladších žákyň. Turnaj se hrál ve Štětí (jako první turnaj) a také nás čekaly stejné soupeřky. V prvním utkání nás vyzvaly holky ze Štětí, které jsme před třemi měsíci porazily 18:2., a tak se naše děvčata těšila, jak si pěkně zastřílejí. Soupeřky se ale od posledně hodně zlepšily a zápas byl celou první půlku vyrovnaný. V druhé půlce naše holky více zabraly a nakonec vybojovaly vítězství 5:2. Dalšími soupeřkami byly děvčata z České Lípy. Tento zápas byl na pohled hezčí než utkání se Štětím a díky super výkonu jak v útoku, tak i v obraně, si mohla Nelča zapsat svojí první vychytanou nulu a holky vítězství 4:0. Po asi desetiminutové přestávce nás čekal poslední soupeř a to výběr FBC Liberec Chrastava. Utkání to bylo velmi vyhecované a na dívčí florbal i dost tvrdé. Nicméně naše holky se brzy ujaly vedení a v půlce druhého poločasu jsme vedly už 3:1. Soupeřky poté ještě trochu přitvrdily a zhruba minutu a půl před koncem vyrovnaly na 3:3. Naštěstí 12 vteřin před koncem naše borkyně po ukázkově odehrané standardce strhly vítězství na svoji stranu a tím pádem si ze Štětí odvezly tři výhry. Na turnaji byl přítomen i reportér ČT – Déčka, který kromě natáčení zápasů „vyzpovídal“ i naše holky a v pátek nebo v sobotu bude ve Zprávičkách na Déčku reportáž z tohoto turnaje, tak se můžete na naše borkyně podívat, jak jim to sluší před kamerou.

Další turnaj čeká naše holky 8.2.2020 u nás doma v Lovosicích, tak očekáváme plnou halu fanoušků, kteří budou hnát naše borkyně k dalším super výsledkům ?.

Sestava: Nela Schillhabelová – Ája Šípová, Ema Hrdličková, Áňa Köhlerová, Bára Hedánková, Markéta Rožec, Bára Vernerová a Ema Kociánová