Před přerušením se juniorům dařilo víc než úspěšně. To dokládá dvojice zápasů, které dokázali zvládnout vítězně, ten první navíc celkem značným rozdílem. Jejich úspěšnost je ale vykoupena malým množstvím zápasů, protože do dalších klání už neměli možnost zasáhnout. Komu se ale doposud dařilo?

Lovosičtí junioři zatím odehráli jen dva zápasy. Oba dva ovšem zvládli vítězně. V dosud jediném odehraném turnaje si nejprve smlsli na mosteckých Vipers, které porazili vysoko 8:1. S druhým soupeřem z Teplic už to bylo o něco vyrovnanější. Přesto družina trenéra Jiřího Holuba dokázala zvítězit 6:4.

Florbalistům Lovosic tak v tuto chvíli se šesti body patří v tabulce třetí místo. Na druhý Žatec ale mají ztrátu jediného bodu. Nutno ještě podotknouti, že druhý Žatec i vedoucí tým Litvínov mají odehráno o dva zápasy více. O svou pozici se Lovosice dělí s Kadaní. Kati jsou na tom naprosto stejně jako Lovosičtí, také mají odehrané dva zápasy a také získali šest bodů. Pro Lovosice ale mluví skóre, a sice čtrnáct vstřelených gólů a pouhých pět obdržených, kdežto Kadaň nasázela gólů devatenáct, za to třináct jich inkasovala.

Bodovým lídrem lovosických juniorů je s celkem velkým náskokem Ladislav Čermák, který je zároveň i nejlepším střelcem a nahrávačem. Na svém kontě má doposud devět bodů, které dělí mezi pět gólů a čtyři asistence. V počtu vstřelených branek se ale na něj dotahuje Šimon Pešta. Ten se dokázal prosadit čtyřikrát, což doplnil dvěma asistencemi. V tabulce bodování mu tak patří druhé místo.

Jediným strážcem lovosické svatyně byl dosud Stanislav Šloser. Ze dvou zápasů si odnesl gólový průměr 2,50, což mu stačilo k vychytání dvou výher. Pouze jediný hráč byl také zatím na trestné lavici. Dvouminutový trest si odpykal jen Jan Pošík, což mu stačilo k čelní pozici v této tabulce.

Šanci na další doplnění individuálních i týmových bodů by mohli mít lovosičtí junioři 13. prosince, kdy mají na programu osmé kolo. V tomto klání nejprve vyzvou žatecké Jazzmanny, následně je čeká klání se soupeřem z této sezony dobře známým, tedy mosteckými Vipers, kde mají zcela jistě na co navazovat. Doufejme, že k tomuto datu už soutěže poběží takřka bez omezení.