S týdenní přestávkou se dorostenci znovu představili v domovské hale Slavie Plzeň. Stejně jako předtím, i nyní se jednalo o velmi úspěšnou cestu s jediným cílem – postupem do prvního koše. Na své cestě Lovosičtí smetli 3:1 karlovarský Hurrican i domácí Slavii. Díky tomu se mohou radovat z postupu mezi nejlepší pětku. Radosti budiž o to víc, že soupeře v prvním koši přivítají doma v Chemiku.

ASK Lovosice LFP – FB Hurrican Karlovy Vary 3:1

Branky a nahrávky: 16. Fousek (Hrdlička), 28. Hrdlička, 32. Svojše (Černý) – 2. Slavík. Rozhodčí: Ehm, Schober. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Střely: 15:12. Po třetinách: 0:1, 2:0, 1:0.

Sestava Lovosic: Dvořák – Hrdlička, Roneš, Svojše, Ultsch, Černý, Kalina, Krejča, Tritthart, Fousek, Bureš, Grmela, Vokál, Kabelka, Galia.

Sestava Karlových Varů: Matějka – Pokorný, Koutník, Holeček, John, Štrencl, Hudík, Voják, Hofman, Barna, Terla, Pacourek, Šlechta, Krechňák, Slavík, Stockner.

FBŠ Slavia Plzeň – ASK Lovosice LFP 1:3

Branky a nahrávky: 27. Huml (Ráž) – 15. Hrdlička, 15. Vokál (Hrdlička), 21. Hrdlička. Rozhodčí: Berka, Ehm. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Střely: 23:16. Po třetinách: 0:2, 1:1, 0:0.

Sestava Plzně: Jaroš – Huml, Vrkoč, Cirelli, Machačný, Med, Klán, Miletínský, Balý, J. Černý, Votava, Jendrichovský, Ircing, Hrdonka, Löwy, Holý, Ráž, Vopršálek.

Sestava Lovosic: Dvořák – Hrdlička, Roneš, Svojše, Ultsch, F. Černý, Kalina, Krejča, Tritthart, Fousek, Bureš, Grmela, Vokál, Kabelka, Galia.