Na turnaji Open Air Cup Dobruška 2022 se představil i tým našich děvčat, a to pod názvem Mystické České středohoří, v kategorii starších žákyň. Turnaje se v této kategorii zúčastnilo devět týmu a hrál se systémem každý s každým, děvčata tedy čekalo celkem osm zápasů. Na turnaj se holky přihlásily proto, aby zakončily sezónu (v které se bohužel v jejich kategorii neodehrálo moc zápasů) a hlavně si to jely užít. Pro tuto příležitost si nechaly vyrobit speciální dresy. O jednotlivých zápasech se nebudu rozepisovat, některé byly lepší některé horší, a nakonec naše „Mystičky“ obsadily krásné páté místo. Myslím si, že turnaj splnil to, co holky chtěly, a to si to pořádně užít. Že si to užívaly je vidět i na některých fotkách a videích, které jsou zde:

DSC_0734

Děkuji všem holkám za super zápasy, které hlavně ke konci dne musely odehrát ve velkém vedru, a příští rok si to doufám zopakujeme.

Sestava: Nela Schillhabelová, Bára Hedánková, Ema Kocianová, Áňa Köhlerová, Klaudie Kršová, Nicol Schwammbergerová, Ája Šípová a trenéři Jindra Hedánek a Jan Köhler