Naposledy v letošní sezóně se holky představily na domácí půdě, tentokrát v Chemiku. Po obědě se do lovosické haly postupně sjely všechny týmy ligy, na holky čekaly soupeřky z Liberce a Jablonce. Před domácím publikem se nakonec představilo, kvůli marodce a rodinným akcím, celkem 7 hráček (6+1).
Jak již víme z minulých vzájemných zápasů, s Libercem to je vždy kdo z koho. I tentokrát to nebylo jinak. Holek bylo málo, ale bojovnost vysoká. Opatrná a obětavá obrana (čti celá šestka) blokovala spoustu akcí a pokud už něco prošlo, tak to zachytila skvěle chytající Lenka. Přes snahu všech holky inkasovaly dvě branky. Pár minut před koncem se jim podařilo snížit na 1:2. Bohužel po timeoutu domácích, kde dostali jasné instrukce k aktivnější hře, se děl přesný opak. Holky přestaly na dvě minuty hrát a nechaly Liberec, aby si v klidu podržel míček a pohlídal své vedení. Holky se z pomalejší hry ještě probraly a v posledních minutách zabojovaly. Tři vteřiny před koncem ze standardtní situace holky ještě zahrozily, kdy se Pája trefila pouze do golmanky.

Druhý zápas nastoupily holky proti Jablonci, který v sezóně ještě nevyhrál. Vzhledem k počtu se čekalo, že na nás vyběhnou a vše uběhají. Nestalo se tak. První třetinu se hrálo vyrovnaně a nedošlo k nějakému zásadnímu ději, až na ten jeden gól co holky vstřelily. Druhá třetina už byla v podání našich holek. Na konci svítilo na tabuly 6:0. Třetí část se vedla ve stejném duchu jak ta druhá a na konci zápasu bylo skore opět jednoznačné 9:1.

Sestava: Lenka, Klára, Míša, Niki, Pája, Janča, Káťa