Na druhý turnaj si ženy vyjely do nedaleké Krupky. Čekal je zápas s Českou Lípou a domácím Ústím.

Od začátku prvního zápasu proti České Lípě, bylo vidět, že holky nejsou úplně ve své kůži a brzká ranní hodina zápasu jim nesvědčí. Bohužel svým výkonem daly šanci soupeřkám, které se jí chopily a třikrát protlačily balónek za záda naší golmanky. Naštěstí se v průběhu zápasu zlepšovala naše hra dopředu a v závěru po timeoutu přišel náznak obratu. Vstřelené dva góly a bohužel náš neproměněný nájezd nás vrátil do hry o body. Tlak byl tak velký, že holky donutily vedoucí Lípu vzít si timeout a odpočinout si. Naše instrukce byly jasné, dát do toho vše a vstřelit gól. Nepovedlo se. Půl minuty před koncem se dostala Lípa do breaku a naše vysunutá obrana nestačila zareagovat. Konečné skóre 2:4 pro Lípu.

Jak okomentovat druhý zápas? No holky nastoupily jsme proti domácímu Ústí. Od Ústí se čekal velký tlak a dobrá hra, kterou předvádělo minulý rok. Nebylo to tak. I přes to, to nebylo ono. Od první třetiny holky najely na pomalou a hlavně nekolektivní hru. Naštěstí se někdy mihla hezká šance či zakončení, ale ke gólu nevedla. Ke konci zápasu se zkoušelo všechno možné, aby se povedlo vyrovnat. Nevyšlo to. Konečné skóre 0:1 pro Ústí.

V prvním zápase až na ten pomalejší rozjezd jsme hráli přijatelně a chyběl kousek k možnému vyrovnání. Chybou trenéra bylo složení obrany, kde se potkaly nezkušené hráčky. Druhý zápas byl nekolektivní a hráčky si neumějí navzájem pomoct. Zastaví se balónek a zastaví se i všechny ostatní. Oproti prvnímu turnaji neskutečný rozdíl v předvedené hře. Příště před turnajem musíme dát nějaký přátelák, jako posledně.

Sestava: Terka, Míša, Bára, Niki, Pája, Káťa, Janička, Jíťa, Lenka