Muži vyrazili v sobotu 23.11. na další mistrovský zápas Divize na půdu FBC Slavia Praha. Začátek utkání byl znovu, jako by se Lovosičtí rozvičovali a v první pěti minutách dostali dva zbytečné góly. Potom se Muži chytli a Ondřej Hozák zařídil vyrovnání. První třetina nakonec skončila vyrovnaně 3:3 a Muži z Lovosic byli herně lepším týmem.
Druhá třetina začala přestřelkou. Nejdřív dala gól Slavia, pak hned Lovosice a už v půlce zápasu byl stav utkání 6:6. Jenže pak přišlo zbytečné vyloučení Lovosických za hru v šesti hráčích a soupeř přesilovku využil. Nedlouho potom čelila Slavia přesilovce Lovosic, ale i přesto se jim podařilo skórovat v oslabení. Na to při další přesilovce Lovosic odpověděl Ondra Futera, ale Slavia znovu udeřila a i přes vyrovnanou hru na konci třetiny vedla 10:7.
Třetí třetina byla hrou nahoru dolů a znovu byla Slavia úspěšnější a třetinu vyhrála v poměru 3:1. Lovosice si tak připsaly další porážku a to 13:8. Pokud chtějí Muži hrát příští sezónu stejnou soutěž musejí zahrat, protože polovina sezóny už je pryč a čas neúprosně letí.