V sobotu 2.11. naši Muži zavítali k dalšímu zápasu Divize A do Krupky u Teplic, aby se utkali s rivalem Florbal Teplice.

Tým Mužů začal na dvě lajny a snažil se zvýšit tempo hry. Přesto první třetina byla v režii Teplic, které využívaly chyb v obraně a prosadily se až příliš lehce. Do konce třetiny Muži dokázali odpovědět, ale přesto první třetina končila 1:4 pro Teplice.

Do druhého dějství nastoupily Lovosice ve třech lajnách a jakoby je o přestávce polila živá voda. Hra se lepšila a chyby dělaly i Teplice. Rozpoutala se přestřelka, ale Lovosice dokázaly stáhnout nepříznivý výsledek a nakonec se šlo znovu do šaten, ale za stavu 6:6. Vše najednou bylo možné a body byly na dosah.

Přesto rozhodlo prvních třináct vteřin třetí třetiny, kdy se po získání míčku prosadily Teplice. Naši Muži hráli lepší hru, ale zkušenější soupeř dokázal přebrat otěže hry a výsledek si již bez drama pohlídat.

Znovu se projevila bídná lovosická první třetina, kdy Muži inkasují laciné góly, ale znovu se dokáží v průběhu zápasu zlepšit a předvádět líbivý florbal, ale je to konečný výsledek na čem nakonec záleží.

Muži děkují všem fanouškům, kteří vážili cestu do Krupky a podpořili nás.

Autor: Martin Myslík