Mlži yellow pořádali druhý koš. Jako správní hostitelé jsme soupeřům připravili parádní turnaj v Chemiku a i přes nespornou snahu jsme jim odevzdali i všechny body.

V prvním utkání jsme s borci z Chomutova v první půli spali a soupeř toho i přes skvělé výkony Tomáše a Lukáše v bráně využil a postupně zvyšoval skóre. Po pěkných individuálních akcích korigoval Kuba Vokál na konečných 5:2 pro soupeře.

V druhém utkání s DDM Teplice jsme začali mnohem aktivněji a i přes mnoho chyb v zakončení jsme po střele Tomáše Vlasáka a přesné nahrávce Toma Roneše vedli. Soupeř po přestávce zvýšil aktivitu a po drobných chybách našich borců jsme dvakrát inkasovali. Konečný stav utkání 2:1 pro Teplice.

Ve třetím utkání jsme vyzvali Litvínovské Bivoje a v zápase bohatém na góly jsme sice bojovali, ale stále tahali za kratší konec. Snažili jsme se příliš dopředu a zapomínali na obranu a soupeř trestal. Opět se prosadil dvakrát Kuba Vokál a po gólu přidali Láďa Holec a Vítek Dvořák, ale to nestačilo a konečný výsledek 6:4 nás příliš netěší.

 

Celé odpoledne bylo zřejmé, že v druhém koši už zápasy rozhodují detaily, klid a přesnost v koncovce, které našemu týmu ještě schází. Přesto z pozice trenéra musím kluky pochválit za nasazení a trochu mně mrzí, že na domácím turnaji nedokážeme v hale vytvořit domácí atmosféru.

 

Autor: Jan Roneš