V sobotu muži přívítali ve své domácí hale první celek Divize A TJ Sokol Královské Vinohrady B. První třetina vypadala nadějně. Domácí dostali dvě branky a zápas byl velmi dobře rozehraný a soupeře držel jejich gólman. Gólová smršť Vinohrad začala ve 26. minutě a zastavila se až koncem zápasu. Soupeř ukázal kvalitu a to, že na prvním místě tabulky je bez prohry zcela právem. Naši muži dokázali vstřelit pouze tři branky, i když šancí měli o dost víc.

V neděli muži odjeli do Teplic, kde se utkali v důležitém zápase s DDM Dynamo Teplice. První třetina byla velmi vyrovnaná, přesto znovu soupeř vedl 2:0, ale naši muži dokázali odpovědět a srovnat na 2:2 do patnácté minuty. Ještě před koncem třetiny naši muži inkasovali z rozehrávky po faulu a tak dostali gól do šatny. Bylo vidět, že muži na soupeře mají, ale druhá třetina byla celkově jeden velký výpadek. Teplice nasázely sedm gólů a muži odpověděli jen jedním. V třetí části utkání se hra vyrovnala a Lovosice vyhrály třetinu poměrem 2:3. Bohužel se počítá pouze konečné skóre, takže muži v důležitém zápase o udržení Divize padli 12:6.