Za výrazným posunem v tabulce ligy veteránů se do Bolky vydali naši Old Boys. Omlazené sestavě se daří, což i předvedla v minulých zápasech a nyní to potvrdila i proti tradičnímu rivalovi z Ústí.

Prvních sedm minut zápasu se hrálo bez branek, ale pak během deseti vteřin lovil ústecký gólman míček z branky hned dvakrát. Netrvalo dlouho, soupeř snížil a tak se „do kabin“ šlo s jednobrankovým náskokem. Druhá třetina byla plně v režii žlutočerných – přesilovku sice ještě nevyužili, ale hned po jejím skončení přišly slepené góly, tentokrát tři v rozmezí čtyř minut. Na naši smršť zareagovali Ústečtí jen jedním gólem, a když pak naši borci dobře ubránili oslabení na začátku závěrečné třetiny, stačilo potvrdit výborný výkon gólem na 6:2.

Ve druhém zápase proti Vipers Most se na gól čekalo do páté minuty, kdy jako první trefil Pavel Chládek a od té doby naši chlapci pilně plnili střelecký zápis. Na naši úrodu jedenácti zásahů dokázali Vipers reagovat jen dvěma zásahy, takže další 3 body doma v neúplné tabulce posun na čtvrté místo! Takhle vysoko jsme nebyli dobré 3-4 roky…

Tak ať forma vydrží a věříme, že ji Old Boys potvrdí 7.12. v Ústí v odvetě s domácími a se Stodem.

Výsledky: Florbal Ústí 6:2, FBC Vipers Flumine Most 11:2

Sestava: Bíbrlík – Bartůšek, Beneš, Kavalír, Matějka, Ponrt, Rybář, Pospíchal, Chládek, Hrdlička, Lebeda, Kovařík