Veteráni zahájili sezónu odpoledním soaré v Chemiku, v rámci kterého se utkali s Medvědy severu z České Lípy a s Mladou Boleslaví.

První třetina proti Meděvědům vůbec nevyšla, nedůraz před brankou, chyby v rozehrávce atd.atd., a bylo to 0:4. Není divu, když jsme se po více než 4 měsících zase viděli na place pohromadě… Od druhé třetiny jsme se trochu zlepšili, dokonce se nám podařilo srovnat na 4:4, ale pak jsme soupeři nabídli dvě šance, které využil a odvezl si tak 3 body za výhru 6:4.

S Mladou Boleslaví to vypadalo tak nějak podobně, dlouho jsme se přetahovali o to, kdo skóruje první, až to nakonec vyhrála Bolka. Přidala další 2 branky a nám nezbylo než dotahovat. Bohužel na každý náš gól měl soupeř odpověď a my, po matném výkonu, museli skousnout další porážku o dvě branky – 3:5….

Příště to už snad bude lepší, vyrážíme do Trutnova, tak by stálo za to nějaký ten bod přivézt.

Sestava: Kovařík – Ponrt, Kavalír, Matějka, Hrdlička Ji – Hrdlička Ja, Rybář , Lebeda – Dvořák, Perháč, Beneš