Před nucenou pauzou sehráli dva turnaje i lovosičtí veteráni. V prvním sice na své soupeře nestačili, z druhého si odvezli výhru a remízu. Se čtyřmi body tak jsou momentálně na šestém místě. Řadě hráčů se navíc dařilo v individuálních statistikách. Jak ovšem dosavadní průběh sezony vypadal řečí čísel?

Veteráni odehráli prozatím čtyři zápasy ve dvou turnajích. V prvním kole přivítali Forzu Tatran Střešovice a DDM Stod – Pohodový 100D. Oběma soupeřům ale podlehli, Forze 9:2, Stodu těsněji 3:5. Třetí kolo pak zavedlo Lovosické do nedaleké České Lípy. Proti domácím celkům FBC a Medvědům Severu se jim dařilo o něco lépe, přivezli si totiž čtyři body za výhru 6:5 nad FBC a remízu 4:4 s Medvědy Severu.

Spolu se Stodem a českolipskými Medvědy Severu tak mají lovosičtí veteráni shodně čtyři body a prozatím jim v tabulce patří šesté místo se skóre 15:23. Úspěšnost přesilovek se zastavila přesně na 50 %, za to úspěšnost oslabení je na hodnotě -400 %. Hráči Lovosic také společně nasbírali doposud šestnáct trestných minut.

Nejproduktivnějšími hráči lovosického veteránského týmu jsou Jan Hrdlička a Jiří Beneš, oba s pěti body. Tabulce střelců pak kromě již zmíněných dvou hráčů vévodí i Jan Rybář. Všichni tři mají na svém kontě tři přesné zásahy. Nejlepším nahrávačem pak je s třemi asistencemi Jan Ponrt. Všechna dosavadní utkání odchytal Karel Bíbrlík, a to s průměrem 3,50 gólu na zápas. Pozice nejtrestanějšího hráče pak připadla na Jana Lebedu, který schytal čtyři trestné minuty.

S dalším turnajem by se veteráni Lovosic měli představit v domovské hale Chemik. 14. listopadu mají na domácí palubovce vyzvat Stod a Florbalovou akademii Mladou Boleslav. O tom, zda turnaj skutečně ve stanovené datum proběhne, vzhledem k vládním nařízením, a také o přesném čase konání, vás budeme ještě informovat.