Po čtyřech sezonách končí hlavní trenér mužů Jiří Holub. Pod jeho vedením Lovosičtí sehráli dosud poslední sezonu v divizi, posléze bojovali v regionální lize a v Poháru Českého florbalu. Za klub děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí do budoucího florbalového i osobního života! O jeho nástupci vás ještě budeme informovat.

Jiří Holub nastoupil k mužům v sezoně 2019/2020. Do tohoto ročníku vstoupil tým pod jeho vedením výhrou 6:3 nad loňským vítězem soutěže ze Sokolova, pak ve čtvrtém kole těsně 5:4 porazili Dynamo Teplice. To ovšem byla poslední výhra za tři body, další bodové zisky už byly nižší. Dvoubodové za výhry v prodloužení či po nájezdech nad Ústím B, Louny a Slavií Praha, jeden bod za prohru v prodloužení v Lounech. Se třinácti body na kontě tak na Lovosice zůstalo poslední dvanácté místo a spolu s Dynanem Teplice a Lokomotivou Louny spadly do Regionální ligy.

V sezoně následující už ovšem kvůli covidu sehráli muži jen dva turnaje, první v Kadani, kde nastoupili proti Teplicím B a Mostu, druhý v Litvínově, tam přivítali Kadaň B a domácí rezervu Bivoje. Právě nad B týmem Katů si připsali jedinou výhru 5:4.

Do loňské sezony vstoupili muži opět ve velkém stylu. V úvodním domácím turnaji porazili 6:1 Kadaň B a remizovali 5:5 s Vipers Most. Celkově ovšem s bilancí šesti výher, dvou remíz a třinácti porážek zakončili ročník na sedmém místě tabulky. Díky tomu udrželi Regionální ligu i pro další ročník.

Aktuální sezona pak zatím přinesla šestou příčku, kterou ještě mohou narušit žatečtí Jazzmani. Lovosickým už ale sezona skončila. Na kontě tentokrát mají osm výher, jednu remízu, avšak patnáctkrát na své soupeře nestačili. Nejvíce se jim zadařilo v 8. kole, kdy v Mostě-Velebudicích nastoupili proti Chomutovu C a Vipers Most a v obou zápasech zvítězili.