V sobotu 20.11.2021 odehrály naše holky další turnaj přeboru starších žákyň a to doma v Lovosicích. A byl to turnaj velmi vydařený. Prvními soupeřkami byl tým FBK Wings Most. První půle se odvíjela v režii našich holek a brzy si vypracovaly pětigólový náskok. V druhé půlce děvčata trochu polevila, soupeřky toho hned využily a snížily až na rozdíl jedné branky. Pak ale holky navázaly na první půlku a vítězství si nenechaly utéct. Konečný výsledek 10:7 pro ASK. Dalším soupeřem byl tým holek z Kadaně, které si říkají Kati. Nutno podotknout, že tento tým byl dnes asi nejtěžší a zápas byl celou dobu vyrovnaný. Nicméně v druhém poločase si naše borkyně dvěma góly za sebou vytvořily náskok, který už do konce utkání udržely a připsaly si vítězství 6:3. Posledními soupeřkami byl tým Mocných Tuleňů z Podbořan. Na tomto týmu bylo vidět, že se teprve sehrává, tak naše holky, i když inkasovaly hned v úvodu zápasu, dovedly celé utkání v poklidu k jasnému vítězství 10:1.

Musíme pochválit bojovnost všech holek, každá se zapsala do střeleckých statistik a Míša v brance má dokonce asistenci.

Závěrem chceme poděkovat borcům od starších žáků (Hrdla, Hraboš, Tomáš a Maty), kteří pomáhali na časomíře za perfektně odvedenou práci.