Lovosičtí se pomalu připravují na ostrý start nové sezóny. A to jak mládežnické celky, které čekají zpravidla soustředění, tak i tým mužů. Ovšem ten už bude mít před sebou první utkání Poháru Českého florbalu. Co vše na hráče a hráčky Lovosic čeká a kdy?

Jako první má před sebou své soustředění kategorie elévů. Ti jej mají již zkraje srpna, od 3. do 7. v hale litoměřického Gymnázia Josefa Jungmanna a na hřišti ZŠ Masarykova. Poté nastane soustředění mužů. To se tentokrát bude konat v Liberci, a to od 14. do 20. srpna. Krátce na to čeká na muže už první soutěžní utkání v Poháru Českého florbalu. První kolo čeká na Lovosické formou turnaje v Kadani o víkendu 22. a 23. srpna. V případě postupu pak budou mít další zápas, a to ihned o víkendu následujícím.

Hned po mužích vstoupí do další fáze přípravy tým mladších žáků. Na ty čeká po úspěšném turnaji Prague Games další turnaj, tentokrát Nisa Open v Liberci. Jedná se opět o víkendovou akci, tentokrát však již od pátku 21. srpna do neděle 23. srpna. Bezprostředně po tomto turnaji nastane v Lovosicích velké mládežnické soustředění. Od 24. srpna do 28. srpna budou mít své kempy týmy elévů, mladších i starších žáků. Zatímco dorostenci budou mít souběžně své soustředění v Litoměřicích. V polovině srpna čeká soustředění i na přípravku, přesný termín ovšem bude ještě upřesněn.

Poslední srpnovou akcí bude opět turnaj Nisa Open v Liberci. Tentokrát ale čeká na kategorie elévů a žákyň. A to v termínu mezi 28. a 30. srpnem. Akcemi je tak celý srpen nabitý do sytosti, všechny týmy se tak mohou dostat do optimálního herního tempa. O případných změnách vás budeme informovat.