Hráči Lovosic mají za sebou poslední utkání před nucenou přestávkou. Do akce o víkendu vyšli veteráni a mladší žáci Black. Obě kategorie se vydaly na turnaje do českolipské sportovní haly. Veteráni mají za sebou dva vyrovnané zápasy proti domácím týmům FBC a Medvědům Severu. Z prvního si připsali výhru, z druhého remízu. Mladší žáci odehráli hned čtyři zápasy, sice vyhráli jen jeden z nich, přesto se udrželi v elitním prvním koši. Hrát měli i junioři, jejich zápasy ale byly odloženy.

Veteráni

10.10., 9:20: ASK Lovosice LFP – FBC Česká Lípa 6:5

Branky a nahrávky: 1. Kovařík (Hrdlička), 5. Hrdlička (Perháč), 9. Rybář, 11. Perháč (Srpek), 27. Rybář, 28. Rybář (Kovařík) – 8. Basl (Toráň), 16. Procházka (Tregner), 18. Tregner (Procházka), 28. Tregner (Procházka), 36. Procházka (Tregner). Rozhodčí: Švec – Rubáš. Po třetinách: 4:1, 0:2, 2:2.

Sestava Lovosic: Bíbrlík – Srpek, Dvořák, Beneš, Matějka, Ponrt, Rybář, Chládek, Hrdlička, Kovařík, Perháč.

Sestava České Lípy: Knol – Brožek, Kolstrunk, Studený, Semelka – Hurt, Procházka, Basl, Tregner, Beránek, Toráň.

10.10., 11:50: FBC Medvědi Severu Česká Lípa – ASK Lovosice LFP 4:4

Branky a nahrávky: 18. Slaný (Motejzlík), 29. Motejzlík (Slaný), 35. Motejzlík (Mazůrek), 36. Odvárka (Marhan) – 2. Chládek (Ponrt), 27. Beneš (Ponrt), 30. Hrdlička (Rybář), 35. Hrdlička (Beneš). Rozhodčí: Švec – Rubáš. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváci: 0. Po třetinách: 0:1, 1:0, 3:3.

Sestava České Lípy: Dušek – Poledno, Boleslav, Souček, Mazůrek, Marhan, Motejzlík, Slaný, Odvárka, Tym, Stožický, Derka.