Své první zápasy nové sezony za sebou mají starší žáci Yellow i Black, dorostenci, junioři a veteráni. Z pohledu Lovosic se jednalo o velice úspěšný víkend, junioři i dorostenci vyhráli obě utkání, starší žáci dva ze tří, a to jak tým Black, tak i tým Yellow. Pouze veteráni nestačili na své soupeře.

Veteráni

ASK Lovosice LFP – DDM Pohodový Stod 100D 3:5

Branky a nahrávky: 18. Beneš (Ponrt), 24. Kovařík (Hrdlička), 35. Beneš – 10: Kudrnovský (Nejedlý), 15. Plocar (Šantora), 29. Volák (Nejedlý), 33. Kudrnovský (Nejedlý), 36. Boháč. Rozhodčí: Tóth – Lipan. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:3. Po třetinách: 0:1, 2:1, 1:3.

Sestava Lovosic: Bíbrlík – Srpek, Lebeda, Dvořák, Beneš, Matějka, Ponrt, Rybář, Chládek, Hrdlička, Kovařík.

Sestava Stodu: Capoušek – Nejedlý, Pikhart, Volák, Šantora, Turner, Kudrnovský, Honc, Boháč, Plocar.

Forza Tatran – ASK Lovosice LFP 9:2

Branky a nahrávky: 8. Kostiha (M. Dvořák), 10. Fuchs (Zelenka), 11. Kostiha (M. Dvořák), 14. Ďarmek (Petržela), 18. Kostiha (Jandáček), 22. M. Dvořák (Ďarmek), 22. Fuchs (Šádek), 33. Kostiha (Ďarmek), 36. Šust (Petržela) – 15. Ponrt (Beneš), 26. Srpek (J. Dvořák). Rozhodčí: Tóth – Lipan. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. Po třetinách: 3:0, 4:1, 2:1.

Sestava Forzy: Kafka – Jandáček, Ďarmek, Petržela, M. Dvořák, Hejda – Šádek, Zelenka, Fuchs, Kostiha.

Junioři

ASK Lovosice LFP – Florbal Teplice 6:4

Branky a nahrávky: 9. Mareš, 15. Pešta (Mareš), 18. Kadlec, 26. Čermák (Pešta), 30. Kadlec, 33. Čermák (Pešta) – 9. Schneider, 11. Betka (Schneider), 23. Meyer (Schneider), 41. Schneider (Branec). Rozhodčí: Pekárek – Lovacký. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 17. Střely na branku: 27:21. Po třetinách: 2:2, 3:1, 1:1. Hráči utkání: Šimon Pešta – Martin Schneider.

Sestava Lovosic: Šloser – Ultsch, Roneš, Mareš – Hladký, Pošík, Kadlec, Pešta, Čermák.

Sestava Teplic: Fiala – Dolejší – Brabec, Šimánek, Stránský, Schneider, Konárek, Masopust, Tychler, Knapík, Meyer, Betka, Matoušek, Bratschaedl, Olexa.

FBC Vipers Most – ASK Lovosice LFP 1:8

Branky a nahrávky: 9. Petržílka – 5. Čermák (Roneš), 11. Mareš (Čermák), 15. Pešta (Kadlec), 16. Pešta (Čermák), 23. Pešta (Čermák), 26. Čermák (Ultsch), 40. Čermák (Pošík), 45. Pošík (Čermák). Rozhodčí: Lovacký – Pekárek. Vyloučení: 0:0. Diváci: 29. Střely na branku: 17:24. Po třetinách: 1:3, 0:3, 0:2. Hráči utkání: Václav Petržílka – Ladislav Čermák.

Sestava Mostu: Soldátek – Koubek, Volf, Krejčí, Babák – Ryk, Nodl, Petržílka, Pelcman, Jandečka, Špecián J., König, Špecián V., Hanousek.

Sestava Lovosic: Šloser – Ultsch, Mareš, Roneš – Hladký, Pošík, Kadlec, Pešta, Čermák.

Starší žáci – Black

DDM Dynamo Teplice A – ASK Lovosice LFP Black 1:3

Sestava Teplic: Novák – Kubík – Kudrna, Marek, Severýn, Seko, Novák, Rejcha, Vojíř, Drobný.

Sestava Lovosic: Dvořák – Roneš, Svojše, Hrabánek, Vokál, Illichmann, Ultsch, Dittrich, Krejča, Kabelka, Ponrt, Kopp, Prchlík, Fousek.

Florbal Jablonec Blue – ASK Lovosice LFP Black 3:6.

Sestava Jablonce: Staněk – Faltus, Číla – Svoboda, Petz, Starý, Přichystal, Dupač, Prášek, Desenský.

1. FBC DDM Děčín IV – ASK Lovosice LFP Black 2:0

Sestava Děčína: Váca M. – Pšenička, Zvěřina, Rathousky, Novák – Drechlesler, Bartoš, Zikmund, Duda, Slánský, Weis, Kostka.

Starší žáci – Yellow

ASK Lovosice LFP Yellow – SK Bivoj Litvínov Black 4:2

Branky a nahrávky: 19. Tritthart (Vandrovec), 21. Tritthart (V. Dvořák), 22. Landa, 23. Tritthart – 14. Kovář (Kafan), 16. Kovář. Rozhodčí: Procházka – Trávníčková. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 16:13. Po poločasech: 0:0, 4:2. Hráči utkání: Vítek Dvořák – Ondřej Kučera.

Sestava Lovosic: Karban – V. Dvořák, Zámečník, T. Dvořák, Kalina, Vandrovec, Bláha, Tritthart, Ženkl, Landa, Beran, Marvánek, Durek.

Sestava Litvínova: Fenin – Kovář, Hranáč, Jeník, Burš, Kluna, O. Kučera, Pecka, Polák, J. Kučera, Kafan.

ASK Lovosice LFP Yellow – FBC Panthers Liberec BLACK 1:7

Branky a nahrávky: 14. Tritthart – 1. Koutník, 8. Mader (Nosek), 8. Pimek (Vinš), 10. Mader (Kolář), 14. Vávra, 18. Pimek (Vinš), 19. Koutník (Nosek). Rozhodčí: Chleborád – Trávníčková. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 10:17. Po poločasech: 0:4, 1:3. Nejlepší hráči: Jan Zámečník – Tadeáš Mader.

Sestava Liberce: Mato – Grunt, Abrt, Štrincl, Kolář – Nosek, Vávra, Pimek, Koutník, Vinš, Mader.

ASK Lovosice LFP Yellow – DDM Dynamo Teplice B 4:2

Branky a nahrávky: 3. Tritthart (Vandrovec), 5. T. Dvořák (Marvánek), 6. Tritthart, 9. Tritthart – 2. Kubík, 12. Sebránek (Stodola). Rozhodčí: Trávníčková – Procházka. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 20:13. Po poločasech: 4:2, 0:0. Nejlepší hráči: Adam Tritthart – Prokop Sebránek.

Sestava Teplic: Dřevěný – Havlata, Sebránek, Mencl, Stodola, Traksl, Paneš, Krištof, Kubík.