Další víkend přinesl zápasy mužů a mladších žáků Yellow. Obě kategorie se vydaly do Litvínova, kde se nejdříve žáci utkali s domácím Litvínovem, Semily a Teplicemi. Na úvod sezony ovšem svým soupeřům podlehli. Mužům se dařilo o něco lépe, proti rezervním týmům Kadaně a Litvínova odehráli vyrovnané utkání, z nichž v jednom případě dotáhli zápas do vítězného konce.

Muži

3. 10., 14:30: FBC DDM Kati Kadaň B – ASK Lovosice LFP 4:5

Branky a nahrávky: 1. Šruma, 25. Prokop (Kolitsch), 31. Takács (Malý), 37. Malý – 11. Vodenka (Kotán), 18. Ultsch (Vodenka), 22. Vodenka (Ultsch), 23. Ultsch, 28. Vodenka (Čermák). Rozhodčí: Chleborád – Pekárek. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. Střely na branku: 14:19. Diváků: 10. Zásahy brankářů: 14:10. Po třetinách: 1:1, 1:4, 2:0. Hráči utkání: Michal Malý – Pavel Vodenka.

Sestava Kadaně: Kroupa – Malý, Hladík, Šebek, Kolitsch – Takács, Novák, Hub, Prokop, Šruma, Fučík, Jílovec.

Sestava Lovosic: Šloser – Kotán, Mareš, Holub – Fictum, Vodenka, Ultsch, Jelínek, Čapek, Čermák.

3. 10., 17:30: ASK Lovosice LFP – SK Bivoj Litvínov B 5:6

Branky a nahrávky: 21. Mareš (Čermák), 29. Čermák (Vodenka), 35. Jelínek (Fictum), 42. Jelínek, 44. Čermák (Holub) – 5. Kropáček (Tichý), 13. Hocelík (Tichý), 18. Hocelík (Kropáček), 21. Hocelík, 37. Werner (Kropáček), 40. Tichý (Hocelík). Rozhodčí: Pekárek – Kellermann. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 16:20. Diváků: 34. Zásahy brankářů: 14:11. Po třetinách: 0:2, 2:2, 3:2. Hráči utkání: Ladislav Čermák – Viktor Hocelík.

Sestava Lovosic: Klouda – Kotán, Mareš, Holub – Fictum, Vodenka, Ultsch, Jelínek, Čapek, Čermák.

Sestava Litvínova: Vybíral – Werner, Lipár, Šefrhans, Jeníček – Kropáček, Lang, Hocelík, Černý, Krejčí, Skořepa, Tichý, Vaníček.

Hodnocení trenéra Jiřího Holuba: Spokojenost s prvními body do tabulky, s předvedenou hrou i když do optimální hry je ještě daleko. Opět nás limitoval počet hráčů (9+2), ale vše špatné k něčemu dobré. Obrana byla pevnější, útočníkům to také střílelo a gólmani nás podrželi.