Junioři

FBC DDm Kati Kadaň vs. ASK Lovosice – LFP 8:9

ASK Lovosice – LFP vs. DDM Dynamo Teplice 3:8

Strži „zaútočili“ na 4.koš

Turnaj 3. koše ligy starších žáků jsme dnes hostili v hale U Přívozu. Domácí palubovka nám ovšem moc nesvědčila… jako správní hositelé jsme všechny body nechali soupeřům.

Problémy se střílením gólů se jako červená nit vinou všemi našimi zápasy letošní sezóny a dnes jsme tomu nasadili korunu. I když první a třetí zápas (Teplice a Kadaň) skončil rozdílem jednoho gólu, vždy to bylo ve prospěch soupeře, navíc Kadani jsme nedali ani branku. A když jsme k tomu ve druhém zápase proti Mostu, rezignovali na kolektivní pojetí hry, hru s míčkem a aspoň náznaky kombinace, tak nám výborně hrající Vipers nasázeli hned 8 kousků.

Suma sumárum – na dva góly se turnaj vyhrát nedá. Ověřili jsme si, že bez nasazení, přesného zakončení a týmového pojetí hry se vyhrává těžko. Takže hajdy do 4. koše a budeme se sakra snažit, abychom se zase brzo dostali na vyšší příčky naší ligové soutěže.

ASK Lovosice-LFP : Florbal Teplice 1:2, FbC Vipers Most 1:8, FBC DDM Kati Kadaň 0:1

Sestava: Bureš, Kabelka – Ultsch, Durek, Landa, Ponrt, Kohout, Nepovím, Bláha, Grmela, Fanta, Dittrich, Kopp, Križák

Zapsal: velmi mrzutý trenér 8o(

Old boys v Benátkách

Silně omlazený tým našich veteránů, se v sobotu vydal do Benátek, těch nad Jizerou samozřejmě. Čekali ho tam dva zápasy se silnými soupeři – Stodem a Litolicou. I když sestava nebyla kompletní, naši chlapci se s náročnými zápasy popasovali statečně. Se Stodem zápas jak na houpačce – 2:0, pak 2:3 a nakonec bezpečně 7:3. S Litolicou se černožlutí old boys také dostali v úvodu do vedení, ale druhá třetina patřila soupeřům a na jejím konci to bylo 2:2. Ještě ve třetí části Lovosice zareagovaly na vedení Litolicy a 6 minut před koncem to bylo 3:3. Pak však soupeř během 3 minut zavěsil 3x a tak se rozhojnění našeho bodového konta odkládá na další turnaj.

A něco pro statistiky – dnes to bylo opět 65 km ujetých pro jeden bod ;o)

ASK Lovosice-LFP – DDM Stod 7:3, Litolica Lisboa 99 3:6.

Sestava: Bíbrlík – Matějka, Kavalír,Kovařík, Ponrt, Chládek, Beneš, Pospíchal, Rybář, Zůna