Článek k zápasu

Florbal Teplice vs. ASK Lovosice – LFP 10:6

DOROSTENCI

ASK Lovosice – LFP vs. Florbal Teplice 4:4

Tým dorostenců chtěl navázat na úspěšně odehrané zápasy v minulých kolech, ale houževnatě a bojovně naladěný soupeř je zaskočil. A když se v závěrečné třetině podařilo otočit v náš prospěch na 3:2, přišel první zkrat tohoto dne a nedisciplinovanost jednotlivce (Patrik Bouša 5 min!). Soupeř toho dokonale využil a 2 góly překlopil skóre na svou stranu. Štěstí nám v závěru přálo a 49 sekund se prosadil Marek Kadlec a urval alespoň bod.

BK REAL ROUDNICE n/L vs. ASK Lovosice – LFP 5:5

Neúplná sestava dorostenců chtěla v dalším utkání bodovat naplno, ale ohraná písnička v podobě nedisciplinovanosti a taktické nevyzrálosti přinesla opět pouze bod. Když se M. Pešta nechal v II. třetině 3x vyloučit, Roudnice vycítila šanci a bojovným výkonem držela vývoj utkání vyrovnaný až do posledních vteřin. V posledních vteřinách se opravdu rozhodovalo. Nejdříve, již zmiňovaný Pešta, 41 sekund před koncem dával na 5:4, ale po chybné rozehrávce lovosických obránců se Roudnici 8 sekund před koncem při power play podařilo vyrovnat.