Po třech týdnech čeká na lovosické muže další dvojzápas. Na něm se střetne se stejnými soupeři jako v posledním turnaji odehraném v Chemiku, a to s rezervou Bivoje Litvínov a Mocnými Tuleny Podbořany. Tedy, dvě změny jsou, ta první je prohození startujících domácích a hostujících týmů, druhá samotné místo. Lovosice tentokrát zajíždějí do Litvínova.

Dva předešlé zápasy pro Lovosické skončily totožným výsledkem 6:3. Avšak ten první znamenal lovosickou prohru ve střetnutí s Litvínovem B. Podruhé naopak ASK tímto poměrem porazilo Podbořany. Všechny tři účastníky tohoto trojboje spojuje to, že na výhru dosáhli právě jednou ze dvou zápasů. Litvínovští pak nestačili na rezervu Teplic a Podbořany vysoko porazily Chomutov C.

Z tabulkového hlediska jsou na tom nejlépe Podbořany, kterým patří s devatenácti body čtvrté místo. Lovosice jsou jen o jednu příčku níže, přičemž na Mocné Tuleny ztrácí tři body. Litvínovský tým pak za Lovosicemi zaostává o čtyři body a nachází se na sedmé tabulkové pozici.

Jako první nastoupí Lovosice proti rezervnímu celku Bivoje Litvínov. Na čele jeho bodování se sluní Ondřej Tichý, který nasbíral 29 bodů za 21 gólů a osm asistencí. Lídrem v počtu nahrávek pak je díky třinácti gólovým pasům Jiří Jelínek.

Druhý duel sehrají Lovosičtí s Podbořanami, jejíž ofenzivu táhne s 22 body Ondřej Kopp, které rozdělil mezi třináct gólových tref a devět nahrávek. Jen v počtu asistencí se před něj dostal René Chodura, který přidal šest závěrečných přiklepnutí na gól.

Lovosickým statistikám vévodí Ondřej Futera, který se postaral už o 22 gólů, z toho o šestnáct napřímo svým gólovým zásahem. Naopak v počtu nahrávek se na první příčce v lovosickém srovnání drží hrající trenér Pavel Vodenka, jenž má na kontě devět asistencí.

Podaří se Lovosickým navázat na předchozí turnaj v domácím prostředí a díky tomu budou pokračovat v pravidelném sběru bodů? Úvodní klání v litvínovské hale u Koldomu odehrají v 8:45, to druhé pak v 10:35.