Start nového ročníku čekal i na naší nejstarší kategorii. Veteráni navíc startovali nový ročník na domácí palubovce, kde vyzvali Katy Kadaň a liberecké Crazy Boys. Blíže k bodům měli proti Kadani, kde byli právě Lovosičtí týmem, který po většinu dobu držel vedení. Nakonec se ale soupeři povedl obrat a o jeden gól zvítězil. Ani zápas s Libercem pro naše veterány body nepřinesl. O ty další se tak pokusí o týden později v Mladé Boleslavi.

FBC DDM Kati Legends Kadaň – ASK Lovosice LFP 5:4

Branky a nahrávky: 16. Krippner (Klapko), 18. Živný (Krippner), 25. Fleischmann (Krippner), 29. Žemlička (Štěrba), 32. Žemlička (Chládek) – 14. Hrdlička (Kadlec), 17. Hrdlička (Perháč), 21. Hrdlička (Perháč), 28. Hrdlička (Kadlec). Rozhodčí: Scholz. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 33:25. Po třetinách: 0:0, 2:3, 3:1.

Sestava Kadaně: Hlaváček – Živný, Chládek, Malý – Krippner, Dolanský, Kruliš, Klapko, Štěrba, Fleischmann, Žemlička.

Sestava Lovosic: Bergl – Kadlec, Dvořák, Matějka, Rybář, Kubačák, Vlk, Růžička, Hrdlička, Kovařík, Perháč.

ASK Lovosice LFP – Crazy Boys FBC Liberec 1:9

Branky a nahrávky: 33. Zůna (Hrdlička) – 4. Erben (Sypták), 12. Bělohlávek (J. Ježek), 14. J. Ježek (Král), 18. Štěpánek (J. Ježek), 19. Štěpánek (Sedláček), 20. Sedláček (Štěpánek), 22. R. Ježek (J. Ježek), 24. R. Ježek (Král), 27. Vojčiniak (Brabec). Rozhodčí: Scholz. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváků: 36. Střely na branku: 11:33. Po třetinách: 0:2, 0:6, 1:1.

Sestava Lovosic: Bergl – Kadlec, Matějka, Rybář, Kubačák, Zůna, Vlk, Růžička, Hrdlička, Kovařík, Perháč.

Sestava Liberce: Vaníček – Erben, Brabec, Jánský, Bitterlich – Štěpánek, Bělohlávek, Sedláček, J. Ježek, R. Ježek, Krupička, Vojčiniak, Král, Sypták.