Muži se vydali k prvnímu turnaji nové sezony do západního okraje Ústeckého kraje, konkrétně do Kadaně. Soupeři jim byli žatečtí Jazzmani a lounská Lokomotiva. Právě proti Žatci se Lovosickým dařilo, jako první se ujali vedení a to už udrželi po celý zápas. Do sezony tak vstoupili výhrou 4:1. Naopak proti Lounům to byla vzájemná přetahovaná. Zvládl jí ale o něco málo lépe soupeř, který zvítězil 6:5.

ASK Lovosice LFP – FbC Jazzmani Žatec 4:1

Branky a nahrávky: 14. Ultsch (Dvořák), 21. Malý (Ultsch), 30. Futera (Rudolf), 43. Malý (Ultsch) – 22. Janoško (Brunclík). Rozhodčí: Novák. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. Diváků: 33. Střely na branku: 26:26. Po třetinách: 1:0, 2:1, 1:0.

Sestava Lovosic: Klouda, Ikoniak – Kotán, Budaj, Ultsch, Mareš – Futera, Rudolf, Malý, Dvořák, Čapek, Holub.

Sestava Žatce: Sarič – Vápeník, Kopecký, Strasser, Canini, Müller – Kuvík, D. Milyan, Hanzlík, Brunclík, V. Milyan, Janoško.

TJ Lokomotiva Louny A – ASK Lovosice LFP 6:5

Branky a nahrávky: 1. Bezrouk (Linka), 17. Smištík (Linka), 21. Linka (Smištík), 24. Bočánek (Mašek), 36. Princ (Polák), 42. Mašek (Polák) – 6. Ultsch, 11. Dvořák, 20. Dvořák (Čapek), 39. Holub (Rudolf), 41. Rudolf (Dvořák) Rozhodčí: Čech, Lovacký. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváků: 22. Střely na branku: 28:22. Po třetinách: 1:2, 3:1, 2:2.

Sestava Loun: Castrillo – Polák, Princ, Bezrouk, Čížek – Derfler, Čonka, Linka, Fürstl, Bočánek, Klokočník, Krupka, Mašek, Smištík.