Důležitý duel o postup do vyššího výkonnostního čekal na lovosické dorostence v Kadani. Své síly poměřili s domácí Kadaní a se středočeským Kladnem. Domácí Katy dokázali porazit vysoko 9:1, nicméně s Kanonýry hráli Lovosičtí dlouhou dobu vyrovnaný duel, až ve třetí třetině inkasovali dvě branky. Kladno se tak stalo prvním přemožitelem lovosického týmu. Nicméně, díky třem výhrám a jediné prohře se Lovosice drží na druhém místě koše C, čímž nadále drží postupovou vstupenku do koše B.

ASK Lovosice LFP – FBC DDM Kati Kadaň 9:1

Branky a nahrávky: 2. Hrdlička, 7. Hrdlička (Vokál), 26. Vokál (V. Dvořák), 31. Hrdlička (V. Dvořák), 38. Roneš, 39. Hrdlička (Fousek), 42. Fousek (Vokál), 44. Vokál (Hrdlička), 44. Dvořák – 35. Cicko (Chaloupka). Rozhodčí: Pekárek, Suková. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváků: 50. Střely na branku: 24:27. Po třetinách: 2:0, 1:0, 6:1.

Sestava Lovosic: R. Dvořák – V. Dvořák, Hrdlička, Roneš, Svojše, Ultsch, Fousek, Grmela, Vokál, Marvánek, Kabelka, Dittrich, Galia.

Sestava Kadaně: Grund – Cicko, Jerie, Zázvorka, Koukl, Pleskač – Pech, Kožnar, Sirový, Brejcha, Chaloupka, Šole, Nápravník, Herold, Rapek.

Kanonýři Kladno – ASK Lovosice LFP 2:0

Branky a nahrávky: 38. Karafiát (Zábranský), 41. Karafiát. Rozhodčí: Pekárek, Šveiger. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváků: 61. Střely na branku: 24:12. Po třetinách: 0:0, 0:0, 2:0.

Sestava Kladna: Hekl – Hrdlička, Špaček, Zábranský, Kříž – Karafiát, Volf, Bém, Douša, Blažek, Šmatlák.

Sestava Lovosic: R. Dvořák – Krejča, Hrdlička, Roneš, Svojše, Ultsch, Fousek, Grmela, Vokál, Marvánek, Kabelka, Dittrich, Galia.