V neděli ráno jsme se s přípravkou vydali na další ligový turnaj, tentokrát do Loun.
Nedělní ráno nás přivítalo zimou a námrazou, a tak start pro tandem trenérů nebyl snadný. Jelikož se dveře  od auta rozhodly stávkovat a vlivem námrazy se nechtěly zavřít, tak reálně hrozilo, že cestou dojde ke ztrátě jednoho trenéra v prudší zatáčce.:-D
Naštěstí se dveře umoudřily a trenéři se  tak dostavili v plném počtu a i  dokonce včas. Další komplikace se vynořila hned po příjezdu, kdy  pro zdravotní indispozici  nedorazil jeden hráč. Katastrofa to velká nebyla, však s osmi hráči a gólmanem to přece zvládneme, ne?
V tomto počtu a v trochu pozměněné sestavě jsme nastoupili do prvního zápasu, kde našimi soupeři byly samotné Louny. Naši hráči vypadali v  zápase trochu unaveně a bez energie, a tak možná i spravedlivě prohráli 3:5.
V pauze mezi zápasy jsme si dali válečnou poradu v šatně, řádně jsme  se vyhecovali a zařvali si a kluci s novou chutí a plni energie, za hlasitého týmového pokřiku napochodovali do haly ke druhému zápasu.
Od úvodního hvizdu kluci řádně makali a vypadalo to, jakoby nastoupil úplně jiný tým. Soupeřem nám byl jeden ze dvou děčínských týmů a po urputném boji a opět famózním výkonem brankáře, jsme dosáhli remízy 3:3.
Po krátké pauze jsme nastoupili k poslednímu zápasu, s druhým děčínským týmem, ve kterém jsme měli od samého začátku značnou převahu. Bojovnost a odhodlání tento zápas dotáhnout do  vítězného konce se borcům nakonec vyplatila a i přes chyby, kterých se naši hráči dopustili, byl náš úspěch korunován výhrou 4:2. Poslední gól vsítili ještě v poslední sekundě zápasu.
Velké díky tak patří všem našim borcům: Fílovi, Číčovi, Standovi, Vojtovi, Jáchymovi, Álovi a také posilám z litoměřické přípravky: Matymu, Davidovi, Hobzovi a gólmanu Ráďovi.
Gólman  Ráďa Pluhař nás opět podržel neskutečnými výkony, bez nichž by počet námi inkasovaných branek byl daleko vyšší.
Nemohu jinak než ještě vyzvednout výkon dvou litoměřických hráčů, a to jednak Davida, ale i do druhého zápasu naskočivšího Honzu, oba Rybářovi. Honza, jak jste jistě pochopili bratr Davida:-D, který se přijel podívat na hrajícího bráchu, se z minuty na minutu rozhodl podpořit náš tým svým výkonem. A přestože to pro oba byla turnajová premiéra, velmi rychle se  po prvotní nervozitě aklimatizovali, zapojili a  doplňovali s ostatními kluky, jako by to dělali každý den.:-D
Všem  velké díky.  Vaši trenéři