Tento víkend naši přípravku čekal poslední letošní ligový turnaj, tentokrát se organizace ujal Litvínov.
I tentokrát jsme s sebou brali jako posilu tři borce z litoměřické přípravky, všechny kluky už jsme však znali, každý z nich už  s námi na nějakém turnaji byl. Tímto jim děkujeme.
Původně nás mělo jet deset, avšak na tréninku v pátek se nám jeden nominovaný hráč zranil, tak nám nezbylo, než vyrazit v devíti. To kluky ovšem nijak nevylekalo a do prvního zápasu naskočili s elánem jim vlastním.
Prvním našim soupeřem byli Mocní Tuleni z Podbořan, se kterými jsme si hladce poradili 5:0.
Druhý zápas, tentokrát s Děčínem white, už byl více vyrovnaný a hra se přelévala z jedné strany hřiště na druhou. Po lítém boji nás nakonec Děčín udolal a s výsledkem 6:4 pro Lovosice jsme se odebrali do šatny na týmovou poradu před posledním zápasem.
Do toho jsme nastoupili proti Litvínovu. První poločas jsme soupeře viditelně přehrávali a drtili, takže v poločase jsme s převahou vedli. Po pauze však za Litvínov nastoupil hráč z druhého litvínovského, lepšího, týmu a Litvínov nás začal přehrávat a trestat jakoukoliv naši chybu. Po inkasování dvou rychlých gólů, se naši hráči trochu stáhli a často zapomínali na obranu. Nakonec jsme prohráli 4:6.
Nás dospělé dost mrzel nefér způsob hry soupeře, kluky však naštěstí víc mrzelo, že nejspíš nepůjdou za odměnu do cukrárny, kterou jim slíbil trenér Alex za výhru ve všech třech zápasech :-D.
I přes naše časté zapomínání soupeřových hráčů před naší kasou, jsme zhodnotili turnaj jako vydařený a ocenili i to, že se kluci nevzdávali a i za nepříznivého stavu se stále snažili výsledek zápasu ještě zvrátit.
V brance byl tentokrát náš Kryštof Šturm a ač to byla  jeho gólmanská premiéra, chytal opravdu famózně a za zákroky jím předvedené by se nemusel stydět žádný profesionál.
V poli byl Fíla Bouček, Standa Filip, Theo Donát, Ála Tóth, Maty Reiser, Timy Roth, Kryštof Grim, Šimon Nevrtal.
To je tedy z letošní ligové tour vše a zase se všichni sejdeme příští sezónu.
Všichni tedy ne, bohužel nás opouštějí někteří hráči, kteří nám odchází do týmu elévu. Jmenovitě to jsou Standa Filip, Aleš Tóth, Kuba Kocourek, Vojta Holubec. Budeme se potkávat už jenom na trénincích s elévky.
Všem přejeme i nadále radost ze hry a  hodně hráčských úspěchů.
Ahoj všem, trenéři Alex a Romana