Tým nejmladších lovosických nadějí se v sobotní mrazivé ráno vydal do Mostu Velebudic.
 
Borci se nejprve v šatně rozkoukávali a probouzeli, ale při rozcvičce už se začali těšit na sbírání nových florbalových zkušeností. Ještě předzápasový pokřik s hlavním mottem této kategorie – „zábava“ a už zněl úvodní hvizd zápasu, ve kterém borce z Lovosic prověřili borci z týmu TJ Lokomotiva Louny. 
 
Borci bojovali ze všech sil, ale bohužel střelecké štěstí bylo více na straně soupeře. Ke konci zápasu se naši borci pokusili zabojovat o lepší výsledek ve čtyřech a i když bylo v zápase k vidění dostatek pěkných akcí povedlo se borcům v tomto zápase vsítit pouze jeden gól. 
 
O krátké přestávce, jsme si stanovili pár cílů do dalšího zápasu, zopakovali některé taktické pokyny a už na nás čekal další soupeř. Tentokrát domácí FBC Vipers Most.
 
Hned bylo vidět, že si borci z předchozího zápasu vzali ponaučení a začala přestřelka v níž, góly padaly do obou branek. Pár minut před koncem se skóre zastavilo na nerozhodném výsledku 3:3. Borce to motivovalo ke stále lepším akcím a nakonec se našim borcům podařilo vstřelit rozhodující gól, kteří jejich věrní fanoušci včetně trenérů odměnili hlučným aplausem. Náskok borci udrželi a mohli se tak radovat z výhry.
 
Po zaslouženém odpočinku na nás čekal zápas s týmem FD Teplice. Borci nedali soupeři žádný míček zadarmo, bojovali ze všech sil a i se jim celkem střelecky dařilo, ale štěstí bylo tentokrát více nakloněno soupeři.
 
Přípravka tedy vybojovala jedno vítězství, borci nasbírali další cenné zkušenosti a užili si zábavu s kamarády.
 
Za borce z lovosického týmu přípravky nastoupili:
V brance Alice Táborská, a dále v poli – Filip Bouček, Jan David, Stanislav Filip, Vojtěch Holubec, Jakub Kocourek, Matyáš Reiser, Jáchym Šteg a Kryštof Šturm. 
 
Za borce z litoměřického týmu přípravky nastoupili:
Radek Pluhař, Šimon Nevrtal a Jan Krejčí.
 
Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu, paní Šturmové za výborný koláč a perník a samozřejmě našim borcům za skvělé výkony.
 
Za tým trenérů Romana, Martin a Jitka