Naše první výzva se nám pěkně rozběhla, o nápady není nouze, jak můžete vidět na našich stránkách, Facebooku a Instagramu a tak můžeme pokračovat dál. Teď už se nám začínají uvolňovat pravidla pro trénování, tak aby se nám společně lépe trénovalo, připravili jsme další soutěž. Tentokrát to bude chtít více námahy, ale hodnotné ceny určitě za trochu té píle stojí.

Soutěž „Tým běží do Brna“

Zahájení: neděle 11.4.2021       Uzávěrka: po dosažení cílové mety

Cíl akce:

Ve dnech 25.-29.8.2021 se bude v Brně, ve SH Vodova konat mistrovství světa juniorů ve florbale, na kterém naši mladíci budou obhajovat zlaté medaile.

Naším cílem je uběhnout vzdálenost z Lovosic do Brna tak, že sečteme dohromady kilometry naběhané všemi našimi členy, kteří se soutěže zúčastní.

Jak na to:

Od 10.4.2021 posílejte na e-mail soutez@asklovosicelfp.cz jakýkoliv doklad o naběhaných kilometrech. Pošli nám záznam běhu (screenshot/kopii obrazovky) z jakékoli aplikace zaznamenávající pohyb – může jít o údaje ze sporttesteru nebo i jen některé z trasovacích aplikací, příp. záznam „stopaře“ např. z Mapy.cz. Prostě nějaké potvrzení o tom, že jste danou vzdálenost uběhli a v jakém čase (v případě nejasností napište dotaz na e-mail soutěže).

Takto naběhané kilometry budeme sčítat a snažíme se co nejdříve uběhnout 358 km, což je vzdálenost pěší turistické trasy od haly Chemik v Lovosicích k hale Vodova v Brně.

 

Pravidla soutěže:

*Do celkového skóre našeho klubu budou započítány všechny záznamy s uběhnutou vzdálenosti delší než 999 m.

*Do soutěže budou přijaty záznamy poslané na e-mail soutez@asklovosicelfp.cz, u kterých bude uvedeno celé jméno a rok narození účastníka a požadovaná velikost trička.

*Záznamy se budou evidovat podle data a času, kdy přišly do e-mailové schránky

*Soutěž končí v okamžiku, kdy nově přičtený záznam dosáhne nebo přesáhne 358 km a zahrnuty budou i všechny další záznamy, které dorazí v den překonání cílové mety).

Vyhodnocení soutěže a losování vstupenek proběhnou po dosažení cílové vzdálenosti.

O co hrajeme:

Každý účastník, jehož naběhané km budou započteny do celkové trasy, dostane účastnické tričko s logem akce a bude zařazen do slosování o vstupenky na MS juniorů v Brně.