V sobotu 27.11. odehrály naše holky další turnaj Přeboru starších žákyň, tentokrát jsme cestovali do Litvínova. Bohužel se projevila covidová situace i v našem týmu, tak po řadě omluvenek kvůli karanténám, odjelo do Litvínova bojovat pouze pět borkyň.

Celý turnaj začal zápasem proti silné Kadani, který oproti nám měl dvojnásobek hráček, a tak byl v poločase stav 0:10. Po přestávce se nám podařilo vstřelit čestný úspěch, ale soupeřky ještě čtyřikrát skórovaly, a tedy konečný stav 1:14. Po cca 10-ti minutové přestávce nás čekal další silný soupeř a to tým SK Dubí. Na našich holkách bylo vidět, že začínají být unavené, nicméně musím ocenit, že nic nevzdávaly a stále bojovaly jako lvice. Po prvním poločase byl stav 0:2 a stále byla naděje, že zápas bude vyrovnaný. V druhé půlce ale už našim děvčatům začaly rychle ubývat síly, soupeřky toho využily a konečný stav tedy 1:6. Posledním soupeřem byl tým Litvínova, který také neměl moc hráček, nicméně dvě kompletní lajny dohromady dal. Zápas začal podobně jako předchozí dva a brzo jsme prohrávaly 0:4. Poté se nám podařilo snížit, ale soupeřky opět skórovaly, a tak v poločase byl stav 2:5. V přestávce proběhla mezi holkama motivační řeč a v druhé půlce už soupeřky k ničemu nepustily, naopak čtyřmi góly zápas otočily do vítězného konce 6:5. V tomto zápase si Ema zapsala hattrick.

Musím všem holkám velmi poděkovat (a mají můj obdiv) za to, že ve všech zápasech odevzdaly maximum a nevzdávaly se ani za nepříznivého stavu. Dále děkuji Martinu Rožcovi za pomoc na střídačce a Jirkovi Kociánovi za obsáhlou fotodokumentaci.

Příští týden nás (snad) čeká další kolo a to v nedaleké Krupce. Doufám, že se bude hrát a také že nás bude více než dnes.