Třetí veteránské klání proběhlo uplynulý víkend v Králově Dvoře. Přes určité problémy se skládáním sestavy (Chlapi, opravdu je dobré napsat jedu/nejedu co nejdřív…), a upřesnění místopisu (Dvůr Králové n. L. x Králův Dvůr), jsme se sešli na správném místě a letos poprvé i v plném počtu 10+1.
První třetina s nováčkem soutěže, pražskými Panthers, byla opatrnější, ale i tak se nám povedlo 2x skórovat a když jsme v dalších dvou třetinách přidali vždy po 4 zásazích, nebylo o vítězi pochyb. Navíc Bíba zavřel branku a kromě jedné tečované střely všechny ostatní polapal. Takže 10:1 a mohli jsme slavit první body v zatím tristní sezóně.
Škoda jen, že jsme si v prvním zápase vystříleli všechen prach. Minule nás Stod vyškolil 2:8, takže náš první zásah hned ve druhé minutě zápasu byl povzbuzující. Jenže to bylo z naší strany vše, navíc jsme moc sekali (Haufik), šli do čtyř a soupeř vyrovnal. Další oslabení (Dvořka, sekání) jsme ještě přežili, ale na začátku druhé části jsme nebyli dost důrazní před naší brankou a Stod šel do vedení. Poněkud rozdurděni výkony jednoho z pánů v modrém jsme neudrželi nervíky, vykoledovali si dokonce dvojnásobné oslabení (Míreček-vrážení, Pončus-řeči) a zkušený soupeř toho využil. I přes zklidnění a zlepšený výkon v poslední třetině už jsme gól nedali, takže nakonec ze Středních Čech jen tři body.
Naši fanoušci se mohou těšit na neděli 7.11.2021, kdy se jim old boys (doufejme, že v plné síle) představí doma v Chemiku v zápasech s Panthers a Libercem. Upozorňujeme diváky, že kapacita haly je omezená a je dobré si zajistit místa v předprodeji 8oD
ASK Lovosice – LFP : Panthers Praha 10:1, DDM Stod – Pohodový 100D 1:3.
Sestava: Bíbrlík – Rybář, Kovařík, Pospíchal, Dvořák – Hauf, Zůna, Hrdlička – Ponrt, Perháč, Lebeda