Po dlouhé době se našim Old Boys zase dařilo. Od sezóny 2014/15 jsme trpěli nedostatkem hráčů ve veteránském věku – nebyl nikdo, kdo by nahradil starší hráče, kteří buď kariéru veterána ukončili, nebo výrazně omezili. Situace se začala lepšit loni a letos nám konečně do potřebného věku dozrálo více hráčů. A navíc se projevila precizní kádrová práce Honzy Kovaříka, takže turnajů, kde bychom nebyli alespoň v základním počtu 10+1 bylo minimum, byl-li vůbec jaký. Navíc se dařila i hra, konečně jsme po delší době byli rovnocennými partnery i týmům ze špičky tabulky a dokonce jsme před posledním turnajem ještě živili naději na účast ve veteránském play-off o mistra ČR. Bohužel zákeřný virus nás o tuto šanci připravil, ale pokud nasazení mladých a zkušenosti starších hráčů přes léto vydrží, věříme, že i v příští sezóně o účast v play-off můžeme zabojovat.

A ještě trocha statistiky:

5. místo z 10 účastníků, když jsme z 16 zápasů 9 vyhráli a 7 prohráli.

Potěšilo aktivní skóre 84:61, zapracovat musíme na disciplíně – 88 trestných minut je skoro dost 8o)

Individuální statistiky ovládl Jirka „Beny“ Beneš, který je (s výjimkou brankářských) v čele všech týmových ukazatelů – KB, střelců i nahrávačů. A aby to nebylo málo, tak o parník převálcoval všechny i v trestech a s 32 minutami ovládl tuto statistiku nejen v týmu, ale i v celé lize 8oD

A ještě jedno vítězství v individuálních statistikách putuje do Lovosic – Bíba odchytal 9 vítězných zápasů (tedy má na svědomí všechny naše výhry) a předčil tím všechny své konkurenty ve veteránské lize.

Tak ať se všem daří a zdraví drží i v sezóně příští!!