Lovosické muže přebírá bývalý hráč a sekretář oddílu Pavel Vodenka. Za sebou má mnoho zkušeností v lovosickém dresu z druhé ligy i divize, ještě v sezoně 2021/2022 pravidelně nastupoval za A tým Lovosic v regionální lize. Nyní se stává hlavním trenérem této kategorie. Přejeme mnoho úspěchů!

Nový trenér Lovosic hrál za ASK, či tehdy ještě TJ Lovochemie od roku 2006, kdy byl poprvé v oddílu registrován. Už v sezoně 2008/2009 se blýskl v první lize dorostu, kdy v čtrnácti zápasech nasbíral šestnáct kanadských bodů. O rok později, ještě jako dorostenec, nasbíral svých prvních osm startů za lovosický A tým v 2. lize mužů.

Od té doby už hrál výhradně za mužský tým. Zažil s ním tedy zbytek druholigového působení, následně divizní příslušnost i současné tažení regionální ligou. Naposledy se opřel do florbalky v lovosickém dresu 2. dubna loňského roku, kdy se dvěma góly podílel na vítězství Lovosic nad Vipers Most.

Od sezony 2020/2021 také zastává funkci sekretáře oddílu, už zdřívějška má i trenérské zkušenosti. Jako kouč vedl mezi lety 2016 a 2020 starší žáky, dorostence i juniory. Poté na tři sezony vynechal, nyní se vrací, a to hned na lavičku A týmu. Ještě jednou přejeme hodně štěstí i úspěchů s celým lovosickým florbalem.