K prvnímu dvojzápasu nového kalendářního roku se lovosičtí muži vydali do Chomutova, kde na ně čekal duel s žateckými Jazzmany a rezervou litvínovského Bivoje. Z něho získali jeden bod za remízu s Žatcem, kterou vykřesal pouhé tři vteřiny před koncem svou trefou Tomáš Ultsch. Zápas s Litvínovem pak vyšel o něco lépe soupeři, který nakonec bral vyšší výhru 16:2.

FbC Jazzmani Žatec – ASK Lovosice LFP 9:9

Branky a nahrávky: 1. Brunclík (D. Milyan), 2. Hrádek (Kuvík), 5. Hotěk (Hrádek), 11. D. Milyan (Brunclík), 15. Hrádek (Kuvík), 18. Vít (D. Milyan), 23. D. Milyan (V. Milyan), 27. Kubík, 44. Brunclík (V. Milyan) – 1. Dvořák (Vokál), 5. Rudolf (Futera), 27. Malý (TS), 30. Dvořák (Vokál), 33. Futera (Holub), 33. Budaj, 33. Rudolf, 41. Rudolf (Futera), 45. Ultsch (Malý). Rozhodčí: Castrillo, Procházka. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. Hráči utkání: David Milyan – Tomáš Rudolf. Diváků: 17. Po třetinách: 5:2, 3:2, 1:5.

Sestava Žatce: Ali – Vít, Vápeník, Kuvík, Hotěk, D. Milyan, Hrádek, Kopecký, Brunclík, V. Milyan

Sestava Lovosic: Žák – Kotán, Budaj, Rudolf, Malý – Ultsch, Futera, Roneš, Vokál, Holub, Dvořák.

ASK Lovosice LFP – SK Bivoj Litvínov B 2:16

Branky a nahrávky: 6. Vokál (Budaj), 10. Roneš (Budaj) – 1. Kropáček (Werner), 10. Hocelík (Tichý), 14. Pudil (Vaníček), 15. Pudil (Kropáček), 21. Vaníček (Kropáček), 30. Vaníček (Vitner), 32. Šefrhans (Kropáček), 33. Kropáček (Krejčí), 35. Hocelík (Tichý), 38. Lang (Pudil), 39. Kropáček (Tichý), 41. Lang (Pudil), 42. Pudil (Lang), 45. Hocelík (Kropáček), 45. Lang (Hocelík). Rozhodčí: Castrillo, Procházka. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Hráči utkání: Radoslav Budaj – Jaroslav Kropáček. Po třetinách: 2:5, 0:2, 0:9

Sestava Lovosic Žák – Kotán, Budaj, Rudolf, Malý – Ultsch, Futera, Roneš, Vokál, Holub, Dvořák.

Sestava Litvínova B: Grozický – Werner, Vitner, Šefrhans – Kropáček, Lang, Hocelík, Pudil, Krejčí, Tichý, Vaníček.