Jako poslední se z našich týmů rozloučili se sezónou MLŽi a to hned oba týmy najednou a k tomu ještě na domácím hřišti.

Takže jsme si jako první zápas střihli na rozehrání lovosické MLŽí derby. První půle v režii Blacků, kteří vedli 2:0. Naopak druhá půle pod taktovkou Yellow boys, kteří zaznamenali 3 zásahy, ale protože na druhé straně také jednou udeřilo z holí Blacků, rozešli jsme se smírně.

Žluťásci pak nastoupili velmi vlažně do zápasu s Litvínovem, a protože soupeře nepřesvědčili, aby ten zápas odchodil s nimi, bylo to v 6. minutě druhé půle již 1:5. Teprve pak přišlo jakés takés běhání a něco málo z florbalu. Stačilo to na 3 branky v síti Bivojů, ale na výhru už nikoliv…

Naopak Blackové zmáčkli Českou Lípu hned od začátku a dařilo se jim držet její šikovné hráče na uzdě. Vedli dokonce o dvě branky, ale modrobílí to nevzdali a ztrátu dotáhli. Velmi vyrovnaný zápas nerozhodla ani přesilovka Blacků před koncem zápasu a tak si oba soupeři body podělili.

Yellow tým v posledním ligovém zápase sezóny předvedl jeden ze svých lepších výkonů, od počátku byl Lípákům vyrovnaným soupeřem a když třetí lajna zabojovala a srovnala dvě minuty před sirénou na 3:3, vypadalo to na další dělbu bodů. Bohužel chvilková nepozornost v rozehrávce a míček na holi nejlepšího hráče soupeře, to nemohlo dopadnout dobře. A taky že ne – trefil to přesně, takže body putovaly do Lípy a na nás zbylo s jedním bodem poslední místo v koši.

Závěrečný zápas turnaje i sezóny si náš Black tým zahrál s litvínovskými Bivoji. Od třetí minuty naši Black boys/girls vedli, ale i přes spoustu šancí se nepodařilo náskok zvýšit, až se půl minuty před sirénou ve skrumáži před Karmou nejlépe zorientoval jeden z Bivojů a bylo 1:1. Naštěstí druhou část začali Blackové stejně jako první a opět odskočili do vedení. A tentokrát si ho krátce na to pojistili druhý zásahem a celý zápas pak zkušeně dovedli ke třem bodům a druhému místu v turnaji.

ASK Lovosice-LFP Yelllow : Black 3:3, SK Bivoj Litvínov Yellow 4:6, FBC Česká Lípa 3:4

ASK Lovosice-LFP Black : Yellow 3:3, FBC Česká Lípa 3:3, SK Bivoj Litvínov Yellow 3:1

Díky všem rodičům a fanouškům za pomoc, přízeň a podporu a na dalších ligových zápasech se těšíme na viděnou po prázdninách.