V sobotu 16.11. mladší žákyně odehrály další turnaj v rámci ligy. Vzhledem k tomu, že se hrálo až v Liberci a první zápas byl naplánován na 9.05 hod, museli jsme vyrazit již v 6:30 hod.

Prvním soupeřem byly Bivojky z Litvínova. Na našich děvčatech nebylo vůbec znát brzké vstávání a celý zápas si hrály svoji hru, která vedla k vítězství 10:1.

Po krátké přestávce nás čekal další soupeř, a to tým FBC Liberec Chrastava. S tímto týmem holky už hrály (na prvním turnaji), kde nejdříve prohrávaly, ale zápas nakonec dovedly do těsného vítězství. Tentokrát mělo utkání úplně jiný průběh, kdy poločas skončil 6:0 pro Lovosice. Po přestávce Liberec využil možnost postavit do pole čtvrtou hráčku a tím se hra trochu vyrovnala. Nicméně naše holky se nenechaly zaskočit, když na dva góly Liberce odpověděly třemi v brance soupeře. Konečný stav tedy 9:2.

Posledním soupeřem byl Turnov. Tento tým zatím nepoznal porážku (i nás v posledním turnaji porazil). Zápas začal skvěle, když první skórovaly naše borkyně a ze začátku byly Turnovu vyrovnaným soupeřem. Postupem utkání se ale začala projevovat únava, Turnov zpřesnil kombinaci, která vedla ke zmatkům v naší obranné hře, a tak nakonec i přes statečný a bojovný výkon prohra 3:8.  

Tým, který byl převážně složen z elévek (Ája je zraněná a Ema hrála ten samý den za mladší žáky) a kde se musely obejít bez trenéra (již zmiňované povinnosti s mladšími žáky, snad jsme ho dobře zastoupili ?), podal velmi hezké výkony a zaslouží si pochvalu.  Dále děkujeme rodičům za pomoc s dopravou.

 

Sestava: Schillhabelová Nela – Köhlerová Anna, Hedánková Bára, Rožec Markéta, Vernerová Bára, Schwammbergerová Nicol, Kocianová Ema a Táborská Vanda

 

Zastupující trenéři Jan Köhler a Jindra Hedánek