Úspěšný turnaj má za sebou kategorie mladších žáků. S velkou vervou se vydali na Prague Games, kde nejdříve úspěšně ovládli základní skupinu, načež se prokousali až do semifinále. Tam však byl nad síly Lovosických Vsetín a černožlutí si tak vybojovali krásné třetí místo.

V prvním utkání vyzvaly Lovosice Horní Suchou. A povedl se jim již samotný vstup do utkání, neboť již 54 vteřin po úvodním buly poslal Lovosické do vedení Martin Hrabánek. Právě on byl následně u většiny gólů Lovosic v tomto utkání. Sice Horní Suchá na začátku druhé půle snížila na 1:2, následně už ale úřadovali jen Severočeši, čímž dokráčeli k vysoké výhře 8:1.

FBK HORNÍ SUCHÁ 07 – ASK LOVOSICE LFP 1:8

18. Janečková (Neoral) – 1. Hrabánek (Šípová), 11. Černý (Tritthart), 19. Hrdlička (Hrabánek), 25. Hrabánek, 26. Svojše (Černý), 26. Galia (Köhlerová), 29. Fousek (Hrabánek).

V druhém klání ovšem Lovosice vyzvaly jednoho z tradičních soupeřů Českou Lípu. Už se jednalo o daleko vyrovnanější souboj, o čemž svědčí i konečný výsledek 5:5. Lovosičtí sice opět měli vydařený vstup, avšak soupeř dokázal srovnat. Jinak tomu bylo v druhé půli. Byla to Česká Lípa, která se rychle ujala vedení a Lovosičtí museli dotahovat. Nutno ovšem říci, že také úspěšně.

FBC ČESKÁ LÍPA – ASK LOVOSICE LFP 5:5

9. Martinec (Steinz), 10. Švajcrová (Steinz), 22. Pavlovič (Semelka), 25. Steinz (Piškula), 29. Martinec (Švajcrová) – 3. Černý (Svojše), 4. Černý, 11. Fousek (Hrdlička), 28. Vašut (Hrdličková), 30. Černý (Hrabánek).

Poslední boj ve skupině sehrály Lovosice s pražským Chodovem. První polovina sice byla vyrovnaná, navíc Chodov se jako první ujal vedení. Druhá půle ale byla diametrálně odlišná, černožlutí otočili třemi góly vývoj ve svůj prospěch a mohli tak oslavit konečné první místo v základní skupině.

ASK LOVOSICE LFP – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:1

9. Hrdlička (Hrabánek), 20. Dittrich (Svojše), 25. Hrabánek (Hrdlička), 30. Fousek (Hrdlička) – 8. Kulhavý (Borl).

Na Lovosické tak čekalo osmifinále. V něm se setkali opět se soupeřem ze Slezska, tentokrát týmem Paskov Saurians. Severočeskému týmu se vyvedl vstup do utkání, neboť již v druhé minutě jej poslal do vedení Adam Tritthart. Sice Paskov dokázal vyrovnat, avšak v druhé půli nastal lovosický kanón, jež přinesl konečné vítězství 4:1. Mladší žáci Lovosic se tak mohli soustředit na klíčový čtvrtfinálový boj.

PASKOV SAURIANS – ASK LOVOSICE LFP 1:4

9. Michálek – 2. Tritthart (Černý), 17. Hrdličková, 18. Svojše (Tritthart), 22. Hrdlička

Do čtvrtfinále vstoupili Lovosičtí proti pražským Black Angels. Zpočátku sice byli úspěšnější Černí andělé, kteří se dostali do vedení již pět vteřin po úvodním buly, hráči Lovosic ale do konce poločasu dokázali otočit. Zkraje druhé půle ještě navýšili vedení, nakonec po menší přestřelce dokráčeli ke konečné výhře 5:2 a tedy i vytouženému postupu do bojů o medaile.

BLACK ANGELS 2007 – ASK LOVOSICE LFP 2:5

1. Pecka (Tandler), 30. Pecka – 3. Fousek (Hrabánek), 20. Hrdlička (Fousek), 22. Svojše (Dittrich), 35. Hrdlička (Fousek), 40. Hrdlička (Fousek).

V semifinále se Lovosice utkaly se Vsetínem. Valaši už ovšem byli nad síly lovosického týmu. A to přestože Lovosičtí dokázali zkraje druhé půle vyrovnat na 2:2 zásluhou dvougólového Adama Filipa Hrdličky. Pak už ovšem palubovka patřila víceméně jen Vsetínu. Valachům se podařilo do lovosické brány nasázet dalších pět míčků, kdežto dále inkasovali už jen jednou. Pro Lovosice to tak znamenalo konec před branami finále. Patří jim ovšem krásné třetí místo a mladší žáci si tak zaslouží obrovskou gratulaci. Vypíchnout je také třeba gólový podíl Adama Filipa Hrdličky, který se dostal na šesté místo v tabulce střelců celého turnaje se svými osmi přesnými zásahy.

FLORBAL VSETÍN – ASK LOVOSICE LFP 7:3

8. Procházka (Pavlačka), 15. Malý (Legát), 25. Kovář (Legát), 27. Šebesta (Náhlý), 27. Dudek (Procházka), 38. Pavlačka (Hegar), 39. Dudek (Pavlačka) – 16. Hrdlička (Fousek), 24. Hrdlička (Dittrich), 32. Hrabánek.