V neděli 24/4 sehráli lovosičtí elévci poslední ligový turnaj v Litvínově, kde zakončili povedenou ligovou sezónu. Bylo příjemné sledovat, jak se někteří Borci, kteří byli na začátku sezóny úplnými nováčky, suverénně pohybují po hřišti a sází góly k radosti své, trenérů i rodičů.

 

Na úvod se naši malí plejeři utkali s florbalisty z Ústí nad Labem. Po vyrovnaném úvodu si černožlutí našli nejednou cestu k soupeřově brance a díky dobré hře i několika akcím s velmi povedeným zakončením dokázali v utkání zvítězit 9:3.

 

V druhém zápase se naši Borci utkali s Tuleni z Podbořan. Po slibném úvodu jsme se bohužel nechali ukolébat pomalým tempem tuleňů. A přestože se téměř celý zápas odehrál před tulení brankou, rozešly se oba týmy s remízou 6:6. Zajímavostí zápasu byl pan rozhodčí, který přestál téměř celý zápas naprosto v klidu se sluchátky v uších 🙂 , snad aby neslyšel řev trenérů a rodičů 🙂

 

Poslední utkání jsme sehráli proti týmu z Teplic. Zlepšeným výkonem i koncovkou jsme si došli pro vítězství 8:3.

 

Z pohledu trenérů je turnaj hodnocen pozitivně. Ani tak ne kvůli dobré nabídce občerstvení v místním bufetu nebo povedeným výsledkům, ale spíše se nám opět hezky ukázalo, na čem všem musíme v následujících měsících zapracovat, abychom byli zas o trochu lepší. Děti florbal baví a čeká nás tedy spousta příjemné práce a především fajn zábava.

 

Děkujeme rodičům i fanouškům za podporu v hledišti. Společně si užijeme i několik neligových turnajů, které nás v příštích týdnech ještě čekají. Potkáme se na nich i s týmy z jiných krajů.

 

Sestava: Dvořák, Matějka – Filip, Peterka, Lebeda – Horák, Mejsnar, Zeman – Jaroš, Malý, Záhrobský

 

Branky: Standik, Jiřík, Šimi, Ondra, Maty, Ráďa, Lebeďák

 

Trenéři: Jíťa, Hossa, Karma, Lebeďák