V neděli 22.1. vyrazila lovosická přípravka s posilami z Litoměřic na další ligový turnaj. Tentokrát turnaj hostili chomutovští hráči.
Atmosféra v hale byla po celou dobu úžasná, plná fanoušků, kteří své hráče po celou dobu hlasitě podporovali.
Naši kluci přijeli nabití energií, která z nich sršela po celou dobu naší účasti na turnaji.
Prvním naším soupeřem byly Teplice. Celý zápas probíhal ve svižném tempu, hra se přelévala ze strany na stranu. Kluci hráli famózně, a i když je každý  obdržený gól trochu mrzel, dokázali si udržet herní dravost a nic nevzdávali. Dle našich názorů měl být konečný výsledek remíza, ale  zápis říkal, že jsme prohráli 5:6.
 Hodili jsme to za hlavu a nastoupili do dalšího boje. Nejde nám o výsledek, ale o radost ze hry.
Další zápas jsme hráli hned po tom prvním, a i přes první prohru, kluci vlétli do tohoto zápasu opět plní energie a s čistou hlavou. Naším soupeřem byl Litvínov, se kterým jsme sehráli další vyrovnané utkání, které se rozhodlo těsně před koncem. I  když jsme hráče výškově převyšovali, rozhodně se nedá říct, že by herně zaostávali. Po skvělém souboji byla štěstěna na naší straně, konečně se nám podařilo proměňovat gólové šance a dokázali jsme zápas dovést do vítězného konce.
Po krátké pauze, kdy jsme si připomenuli herní taktiku, jsme se na hřišti střetli s hráči Chomutova. V tomto souboji jsme od začátku drželi hru pevně v rukou a soupeři nedávali moc příležitostí k útoku na naši branku. Když se výsledek z  naší strany blížil k dvoumístnému číslu, dovolili jsme protihráčům pokořit naši branku a nechali je do naší sítě umístit 3 góly. Trochu podezírám kluky, že chtěli soupeři dopřát lepší pocit z prohry a  tak trochu povolili svoji obranu:-D.
Moc bych chtěla klukům poděkovat za skvělé výkony, neutuchající nadšení a radost ze hry. K našemu velkému překvapení využívali pánové dovednosti nacvičené na tréninku, dokázali se vracet, stavět se před bránu, nezapomínali sledovat dění na hřišti. I když se s kluky z Litoměřic viděli poprvé, dokázali spolu skvěle komunikovat a herně se doplňovat.  Vzájemně se podporovali a myslím, že i skvěle bavili. Nechtěla bych herně vyzvedávat jednotlivé hráče, všichni byli skvělí a určitě bych na někoho zapomněla. Takže děkuju všem, Fílovi, Kubovi, Standovi, Matymu, Jášovi, Theovi, Štěpánovi a Míšovi, kteří se nám postarali o skvělý zážitek ze hry.
Koho ale jmenovitě vyzdvihnout musím, je náš skvělý gólman Ráďa Pluhař, který stál na turnaji v bráně úplně poprvé. Všechna  tři utkání  zvládl skvěle, mockrát náš tým podržel a předváděl zákroky hodné profesionála. Kluci jej přejmenovali na Dominika Haška a obávám se, že už mu tato přezdívka zůstane. Takže Radkovi velký dík.
Rodičům, našim fanouškům, děkujeme za skvělou podporu, na příště určitě mohou nacvičit i mexickou vlnu:-D.
Jedno poděkování: v předvečer našeho turnaje nám bohužel onemocněl hráč a tak s námi nemohl jet, ale po celou dobu turnaje na nás myslel a posílal nám pozitivní energii.
Takže Kryštůfku to je pro tebe: Děkujeme za vzdálenou podporu, moc nás mrzí, že jsi s námi nebyl a i když jsi se pral s nemocí a bacily, přes to jsi na nás myslel a podporoval alespoň na dálku. Sladká odměna na Tebe čeká.
Pánové, můžete na sebe být hrdí, stejně jako jsou vaši rodiče a i my, trenéři.