Od minulého víkendu máme zpřístupněný Klubový informační systém pro trenéry a vedoucí týmů. Příští týden budou přihlašovací údaje poslány i všem hráčům. Prostřednictvím KISu dojde ke zlepšení komunikace mezi hráči a realizačními týmy, zároveň systém bude obsahovat termíny tréninků a zápasů, bude upozorňovat na případné změny a v neposlední řadě se také hráči jeho prostřednictvím mohou ze zápasů a tréninků omlouvat.

Klubový informační systém od společnosti eSports.cz se skládá ze dvou složek, webové verze a mobilní aplikace. V obou složkách se jako první zobrazí hlavní přehled, což je obdoba jakési zdi, kde se zobrazí příspěvky od trenérů pro celý tým. Další důležitou složkou je kalendář, který bude obsahovat aktuální termíny zápasů i tréninků, z něhož budou chodit notifikace při případných změnách. Bude také možné kalendář propojit s vaším kalendářem v mobilu.

Dalším modulem je komunikace, tentokrát interní přímo mezi trenéry a jednotlivými hráči. Neméně důležité jsou již zmíněné rozpisy tréninků a zápasů a také ostatních klubových událostí. Přes KIS také bude možné platit klubové příspěvky, systém sám kontroluje jejich zaplacení. Totéž se týká i hráčských zdravotních prohlídek. K dispozici také budete mít různé klubové dokumenty. Poslední modul je pro uživatelské úpravy, tedy přímo vaše osobní.

První přihlášení proveďte přes webové rozhraní. Uživatelské jméno a heslo vám bude rozesláno. Heslo bude náhodně vygenerované, doporučujeme ho po prvním přihlášení změnit. Pro přihlášení je potřeba potvrdit Souhlas se zpracováním osobních údajů a vyplnit všechny potřebné údaje – kontaktní, pojišťovnu, zákonné zástupce. U hráčů mladších 18 let je Souhlas nutné potvrdit prostřednictvím e-mailu zákonného zástupce – systém se při potvrzení ptá na věk hráče, pokud je mladší 18 let, je potřeba zadat e-mail zákonného zástupce.

Odkazy ke stažení

Webová verze

Android

iOS