Lovosičtí junioři se k dalším dvěma zápasům vydali až do Jablonce nad Nisou. Zde nejprve poměřili síly s Roudnicí nad Labem, pak s domácím Jabloncem. Do sestavy se tentokrát dostaly i dvě posily z dorostu – Vítek Dvořák a Jakub Vokál, přesto na bodový zisk nyní Lovosice nedosáhly. Teď už mají před sebou více jak měsíční zápasovou pauzu.

ASK Lovosice LFP – BK REAL Roudnice nad Labem 2:4

Branky a nahrávky: 5. Pošík (Kabelka), 28. Bureš (Pošík) – 9. Soukup, 34. Soukup, 37. Flégr (Novotný), 40. Horáček (Novotný). Rozhodčí: Dvořák R., Vokál Jan. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Střely na branku: 35:28. Po třetinách: 1:1, 1:0, 0:3.

Sestava Lovosic: Zámečník – Krejča, Grmela, Kabelka, Vandrovec – Beran, Dvořák V., Križák, Bureš, Vokál Jakub, Marvánek, Pošík (C), Dittrich, Pfeifer. Trenér: Vladimír Cikner.

Sestava Roudnice n. L.: Iser – Novotný (C), Bernát, Houžka, Horáček – Flégr, Schneider, Soukup, Ulrych, Pavlíček. Vedoucí týmu: Ondřej Bernát.

Florbal Jablonec – ASK Lovosice LFP 6:2

Branky a nahrávky: 6. Rýdl (Hlavatý), 35. Kiesewetter (Majer), 37. Hušek, 41. Rýdl (Hlavatý), 42. Kiesewetter, 42. Hlavatý (Pakhomov) – 19. Bureš (Vokál Jakub), 45. Pošík (Vokál Jakub). Rozhodčí: Dvořák R., Vokál Jan. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Střely na branku: 30:28. Po třetinách: 1:0, 0:1, 5:1.

Sestava Jablonce: Linka – Kiesewetter, Petz, Dupač (C), Hlavatý, Žilka, Rýdl, Pakhomov, Halama, Majer, Vanin, Hušek. Trenérka: Kateřina Dvořáková.