Lovosičtí junioři v Roudnici nad Labem sehráli poslední dva zápasy letošní sezony. Soupeři jim byly rezervy Ústí nad Labem a Chomutova. S prvním zmiňovaným sehráli vyrovnanou bitvu, která přinesla velké množství vstřelených gólů a tedy i celkový výsledek 8:8. Naopak do zápasu s Chomutovem Lovosičtí velmi dobře vstoupili, pak ale přišel soupeřův obrat a konečný výsledek 10:5 v jeho prospěch. Junioři tedy končí sezonu na pátém místě s 47 body na kontě.

Florbal Ústí B – ASK Lovosice LFP 8:8

Branky a nahrávky: 4. Vondruška (Krupica), 21. Dunaj (Pokorný), 22. Vondruška (Krupica), 28. Vondruška, 33. Vondruška (Polák), 33. Dunaj (Svoboda), 34. Pokorný (Karas), 38. Karas (Schultze) – 1. Vokál Jakub (Roneš T.), 2. Grmela (Pošík), 20. Vokál Jakub (Galia), 28. Vokál Jan (Kabelka), 34. Vokál Jan (Vandrovec), 37. Dvořák (Durek), 41. Dvořák (Bureš), 41. Vokál Jan (Vokál Jakub). Rozhodčí: Heřmánek, Dvořák. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 19:18. Po třetinách: 1:2, 3:2, 4:4.

Sestava Ústí B: Zajícová – Hotový, Sklenář, Kopáč, Vondra, Pokorný, Krupica, Karas, Vondruška, Černovský, Polák, Dunaj, Schultze, Svoboda, Radla.

Sestava Lovosic: Špiřík – Dvořák, Roneš T., Kunst, Bureš, Grmela, Vokál Jan, Vokál Jakub, Pošík, Kabelka, Durek, Vandrovec, Žák, Pizúr, Galia.

ASK Lovosice LFP – Florbal Chomutov B 5:10

Branky a nahrávky: 5. Galia (Kabelka), 6. Pizúr, 14. Vokál Jakub (Vokál Jan), 15. Vandrovec (Žák), 27. Vokál Jakub (Vokál Jan) – 5. Chalupný (Urban), 24. Ernest (Chalupný), 26. Chalupný, 26. Sobek (Urban), 26. Holovej (Volosciuc), 41. Holovej (Bělohlávek), 42. Fišer, 43. Holovej, 44. Urban (Sobek), 45. Chalupný (Volosciuc). Rozhodčí: Heřmánek, Tichý. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. Střely na branku: 40:41. Nejlepší hráči: Jakub Vokál – Jan Holovej. Po třetinách: 4:1, 1:4, 0:5.

Sestava Lovosic: Špiřík – Dvořák, Roneš T., Kunst, Grmela, Vokál Jan, Vokál Jakub, Kabelka, Vandrovec, Žák, Pizúr, Galia.

Sestava Chomutova B: Votoček – Žižka, Chalupný –  Sobek, Urban, Holovej, Kříž – Fišer, Ernest, Baier, Volosciuc – Češka, Bělohlávek.