Z původně plánovaných dvou klání čekal na lovosické juniory jen jediný zápas, a to proti Katům Kadaň. Hosté se už v druhé minutě dostali do vedení, které se Lovosickým už bohužel nepodařilo dohnat. V přestřelce tak svému soupeři podlehli o jediný gól.

ASK Lovosice LFP – FBC DDM Kati Kadaň 3:4

Branky a nahrávky: 18. Zámečník (Fadler), 20. Roneš, 31. Vokál (Pfeifer A.) – 2. Apolen (Dundr), 9. Dundr (Tattermusch), 21. Koukl (Švec), 29. Dundr (Tattermusch). Rozhodčí: Trávníčková, Hladký. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. Diváků: 9. Počet střel: 12:13. Po třetinách: 0:2, 2:2, 1:0.

Sestava Lovosic: Žák – Zámečník, Roneš, Tyl, Kunst, Pfeifer A., Vokál, Pošík, Durek, Vandrovec, Nývlt, Fadler, Pfeifer D., Pizúr.

Sestava Kadaně: Šimko – Pech, Švec, Tattermusch, Apolen, Janský, Dundr, Synek, Koukl.