Lovosický tým juniorů ve spolupráci s Českou Lípou rozehraje kvalifikaci o nejvyšší juniorskou soutěž. V cestě za postupem jim budou stát týmy jako ACEMA Sparta Praha, Black Angels a FD Teplice. Start je na programu v sobotu 14. září. Vítězové skupin postupují přímo do CE ligy, týmy z druhých míst ještě nastoupí proti sobě ve vyřazovací fázi. Na všechny ostatní potom čeká 1. liga juniorů.

Junioři Lovosic, tentokrát však už pod hlavičkou týmu FBC Česká Lípa, zahájí kvalifikaci o nejvyšší juniorskou soutěž domácím zápasem proti Black Angels. O den později se představí v hale pražské Sparty. Nabitý program ovšem bude pokračovat hned následujícím týdnem, a sice sobotním  domácím zápasem juniorů proti Teplicím, následně nedělním venkovním bojem v Praze proti Black Angels.

I závěrečná část kvalifikace na sebe nenechá dlouho čekat a na programu bude už o víkendu 28. a 29. září. Tentokrát lovosicko-lipská juniorka nejprve doma vyzve Spartu, načež celou kvalifikaci zakončí duelem na palubovce v Teplicích. Případná vyřazovací část kvalifikace pak přijde na řadu 5. a 6. října. Samotné 1. kolo CE ligy bude odehráno 26. října. Většinu utkání, jak kvalifikace, tak samotného ligového ročníku, bude hostit českolipská nová sportovní hala, avšak není vyloučeno, že se několik zápasů odehraje u nás v Chemiku. O tom všem vás budeme ještě zavčasu informovat.

 

Lovosická stopa v týmu pro kvalifikaci o CE ligu juniorů:

Brankáři: Radek Dvořák, Šimon Záruba

Obránci: Sebastian Vincent Galia, Antonín Kabelka, Tomáš Roneš

Útočníci: Jan Fousek, Adam Filip Hrdlička, Jan Racek, Jakub Vokál

Trenér: Jan Hrdlička

Kondiční trenér: Roman Fousek