Turnaj Prague Games se nezadržitelně blíží. Od středy 5. července poměří Lovosičtí své síly v jednom z největších turnajů, konaném na území České republiky. Barvy ASK zde budou reprezentovat týmy v kategoriích Boys 13, Boys 15 a Boys 16, kde na ně čekají zápasy i s finskými, švédskými či švýcarskými týmy.

Starší žáci vstoupí do skupiny C

Lovosičtí starší žáci nastoupí do kategorie Boys 13, tedy pro hráče 2010 a mladší. Pod vedením trenérů Lebedy a Hossingera svá utkání základní skupiny odehrají odehrají kompletně v Hale Hamr 2, kde na ně čeká švýcarský Zug, finský EräViikingit a Český Těšín.

Rozpis utkání:

ASK Lovosice LFP – Zug United B13 (SUI): 5. 7., 15:50, Hala Hamr 2

FBC Český Těšín – ASK Lovosice LFP: 5. 7., 19:20, Hala Hamr 2

ASK Lovosice LFP – EräViikingit Blue (FIN): 6. 7., 11:20, Hala Hamr 2

Další utkání budou odehrány na základě umístění v základní skupině. Postoupit lze do play-off A, následně dalším vývojem buď do play-off A nebo play-off B. Minimálně ale odehrají čtyři zápasy, tři v základní skupině a alespoň šestnáctifinále. O dalším průběhu vás budeme informovat v průběhu hracích dnů.

Dorost B rozehraje Prague Games ve skupině E

Tým dorostu B v aktuálním ročníku nastoupí do bojů v kategorii B15. Nalosován byl do skupiny E, kde na ně čeká švýcarský tým B15 Tigers, švédský AIK IBF a Frýdek-Místek. Oproti starším žákům ale odehrají zápasy základní části ve dvou různých halách, ve středu 5. července oba v hale ve Vinohradech, ve čtvrteční ráno pak ve Vršovicích. I v tomto případě platí, že další zápasy budou dány dle postavení v tabulce.

Rozpis utkání:

ASK Lovosice LFP – B15 Tigers (SUI): 5. 7., 16:50, Hala Vinohrady

FbC Frýdek-Místek – ASK Lovosice LFP: 5. 7., 19:30, Hala Vinohrady

ASK Lovosice LFP – AIK IBF (SWE): 6. 7., 12:40, Hala Vršovice

Zvuční soupeři čekají i na dorost A

Dorostenci zahájí skupinu základní části s dvěma dalšími českými týmy a jedním švýcarským. Hned na úvod mají na programu střetnutí s Havířovem, švýcarským Thurgau a konečně Tatranem Střešovice. Všechna svá klání pak dorost odehraje na jednom místě, a to v Hale Jedenáctka na pražském Chodově. Zápasy play-off pak budou určeny, tak jako v předešlých dvou kategoriích, umístěním v tabulce po základní části.

Rozpis utkání:

Torpedo Havířov – ASK Lovosice LFP: 5. 7., 10:30, Hala Jedenáctka/Malá 11

Thurgau Unihockey B16 (SUI) – ASK Lovosice LFP: 5. 7., 13:20, Hala Jedenáctka/Malá 11

ASK Lovosice LFP – Tatran Střešovice: 6. 7., 10:00, Hala Jedenáctka/Malá 11

Ze všech klání také budou živé videopřenosy, a to na webu Floorballinprague.tv v této cenové hladině:

Celoturnajový balíček – 25 EUR

1 den – 10 EUR

Finálový den – 15 EUR

1 zápas – 4 EUR

Samozřejmě bude pro vás připraveno i výsledkové zpravodajství na klubových sociálních sítích, proto je nezapomínejte sledovat.