Naše odchovankyně opět mění angažmá. Po jednom roce, stráveném v týmu juniorek Chomutova, přestupuje do švédského týmu Pixbo Wallenstam IBF. Pro celý lovosický florbal se jedná o historický okamžik, protože dosud ještě k žádnému podobnému přesunu hráče s lovosickou minulostí nedošlo. Jessice gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

V minulém ročníku nastoupila kvůli předčasnému ukončení sezóny z důvodu koronaviru pouze ke dvěma zápasům za Chomutov. Tamější juniorky ovšem v prvním zápase prohrály s Libercem 0:1, v tom druhém už ale smetly své protivnice z Královských Vinohrad 11:1 a Kabelková se blýskla čtyřmi body.

Neméně produktivní byla i v předchozích ročnících, kdy oblékala lovosický dres. V sezóně 2019/2020 za lovosické dorostence nasbírala v šestnácti zápasech šestnáct bodů díky dvěma gólům a čtrnácti asistencím. O rok dříve ve starších žácích pak nastoupila k 36 zápasům, které okořenila svými deseti góly a čtrnácti nahrávkami. A v ročníku 2017/2018 za starší žáky odehrála 29 utkání s vyrovnanou bilancí jedenácti gólů i asistencí.

Další trefy i nahrávky tak přidá ve Švédsku. Za celý lovosický tým děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme hodně štěstí a budoucích úspěchů ve florbalové kariéře i mimo ní!