Opět po roce se lovosická florbalová výprava vydala na 21 hodin dlouhou cestu na turnaj do města jednoho z nejvýznamnějších účastníku švédské nejvyšší soutěže Falunu. Tentokrát do Skandinávie odjelo pět týmů – junioři, starší a mladší dorost, starší a mladší žáci. Nejvíce se dařilo starším žákům, kteří obhájili stříbro z loňského roku.

Juniorský tým zvládl základní skupinu s jednou výhrou nad švédským celkem Onyx IBS C. Díky tomu v pětičlenné tabulce obsadil čtvrtou příčku a postoupili do čtvrtfinále B. Zde narazil na domácí Falun, jemuž podlehl 0:4.

Soupiska juniorů: Jaroslav Pošík, Matěj Bureš, Daniel Dittrich, Lukáš Vandrovec, Antonín Kabelka, Jan Zámečník, Alexandr Grmela, Jakub Križák, Adam Žák, Tomáš Hladký, Jan Vokál, Šimon Rúža. Trenéři: Vladimír Cikner a Roman Fousek.

Poměrně úspěšně vstoupil do turnaje tým staršího dorostu, který do Švédska vyjel jako obhájce zlatých medailí z loňského ročníku. Po úvodních výhrách 4:2, 5:0 a 9:1 bojoval proti týmu Samuelsdals IF, kterému už ale podlehl 5:8. Čekalo tak na něj čtvrtfinále proti týmu IK Sirius FBC, jehož o rok předtím vyřadil v semifinále. Tentokrát byl ale tým z Uppsaly úspěšnější a zvítězil 7:2, čímž ukončil lovosickému staršímu dorostu cestu mezi nejlepší osmičkou.

Soupiska staršího dorostu: Šimon Záruba, Sebastian Vincent Galia, Tomáš Roneš, Kryštof Kunst, Jan Fousek, Jakub Vokál, Jan Svojše, Adam Tritthart, Filip Černý, Jan Racek, Vítek Dvořák, Lukáš Hauf, Ondřej Ulrych. Trenéři: Jan Hrdlička a Vít Trubička.

Stejně úspěšný byl i lovosický mladší dorost. Ten ve třech kláních základní skupiny zaváhal jen jednou, a to když podlehl vítězi skupiny Hultsberg IBF 0:2. Ve zbylých dvou zápasech zvítězili Lovosičtí těsnými rozdíly 1:0 a 4:3. Z druhého místa postoupili do čtvrtfinále, kde ovšem nestačili na Linköping, se kterým padl poměrem 1:3.

Soupiska mladšího dorostu: Ema Haufová, Ema Kocianová, Zdeněk Suchý, Jan Schneider, Tomáš Zeman, Tobiáš Dvořák, Matěj Volf, Matěj Kára, Jiří Nipauer, Tomáš Kužel, Matěj Madzia, Matěj Rous. Trenéři: Jan Roneš a Jan Hossinger.

Nejvíce se dařilo týmu starších žáků. Ten vstoupil do základní skupiny výhrou 5:2 na Västeråsem, pak ovšem dvakrát remizoval a o postup do čtvrtfinále musel zabojovat proti Samuelsdalsu, což se povedlo ve velkém stylu a tým původem z Falunu rozdrtily Lovosice 14:0. Ve čtvrtfinále si pak poradily s týmem Telge Skridsko & IBK 3:1, načež zvládly semifinálovou přestřelku s Midasem IBK 5:4 a mohly se radovat z postupu do finále. V něm už v jednu chvíli vedly nad Tyresem Trollbäcken, avšak švédský tým nakonec otočil vývoj. Na lovosické starší žáky tedy zůstaly stříbrné medaile, které ovšem vybojovali i v loňském ročníku.

Soupiska starších žáků: Jiří Vrátil, Martin Kalina, Matěj Illichmann, Šimon Šulc, Oliver Hanzal, Vojtěch Prchlík, Antonín Čepelák, Jan Hossinger, René Pospíšil, Filip Pipota, David Pikl, Vanda Táborská, Jakub Lebeda, Jan Rulf, Dominik Slabion. Trenéři: Jan Lebeda a Tomáš Ultsch.

Posledním účastníkem z Lovosic pak byli mladší žáci. Těm se povedlo na úvod základní skupiny přemoct celek Västerhanninge IBK VHIBK 1:0. Pak už ale na výhru nedosáhli, přestože v řadě zápasů nad svými soupeři vedli. Ze čtvrtého místa základní skupiny tedy postoupili do čtvrtfinále B. V něm ovšem těsně podlehli týmu Värmdö IF 2:3.

Soupiska mladších žáků: Tadeáš Burda, Ondřej Horák, Radek Jaroš, Adam Matějka, Šimon Mejsnar, Jiří Peterka, Richard Štulíř, Alžběta Koubová, Štěpán Marx, Tibor Skřívánek, Mikuláš Beran, Alexandr Žák, Matyáš Krebs, Ondřej Bajcura, Vojtěch Dvořák. Trenéři: Jan Dvořák a Pavel Vodenka.