V sobotu odpoledne se tým elévů Black vydal na zkušenou do nedalekého Ústí nad Labem.

Jako první nás čekal zápas proti týmu FD Teplice. Borci z Teplic na hřiště naskočili na hřiště za zvuku bubnů a vydatného povzbuzování svých fanoušků až z toho naši borci nevěděli, kde jim hlava stojí a gólman Ades lovil ze sítí jeden míček za druhým. Po krátké pauze následoval druhý poločas do něhož jsme nastoupili ve čtyřech v poli a už se nám trochu začalo dařit tlumit pokusy nájezdů teplických borců na naši branku. Bohužel tento zápas se odehrával více na naší polovině a našim pokusům o vstřelení gólu nepřidal i fakt, že gólman soupeře dobře narostl a tak se našim borcům nepodařilo v tomto utkání najít volnou skulinku a vstřelit gól.
 
Ve druhém utkání jsme nastoupili po krátké pauze proti domácímu týmu Florbal Ústí red. Naši borci pokračovali více v tlumení nájezdů borců soupeře, a postupně se jim dařilo se probojovat i před bránu soupeře, dokázali si vytvořit pěkné příležitosti a dokonce některé i proměnit. I tak jsme mohli opět nastoupit do pole ve čtyřech, tentokrát jsme toho využili spíše jen ve třetí formaci, i když jsme prohrávali borci se snažili nedat soupeři, žádný míček zadarmo navíc zjistili, že je nutné zapracovat na správném a pevném postoji v soubojích a stabilitě při hře. I když se borcům povedlo tentokrát vstřelit pět krásných gólů na vítězství to nestačilo.
 
V pauze před posledním zápasem borci pilovali útoky na bránu a přidali se k mohutnému povzbuzování teplických borců za zvuku bubnů. 
 
V posledním zápase nás čekal tým 1. FBC DDM Děčín IV Blue. Zápas se přeléval z jedné strany na druhou, bylo k vidění hodně individuálních akcí a dost úniků na jedné i druhé straně. Chvíli byl zápas vyrovnaný, ale našim zkušeným borcům hlavně v první formaci se přestalo střelecky dařit, zato se prosadili nováčci v týmu a hned dva Péťa a Miky vstřelili svůj první gól. Holky z druhé formace Žofka a Ali zase vycítily, že je potřeba spoluhráče podpořit a rozfandily celou halu včetně početného týmu borců z Teplic, kteří se připravovali na svůj poslední zápas. I když se nám podařilo vstřelit krásných pět gólů opět to na výhru nestačilo.
 
Děkuji borcům za předvedené výkony, vůbec se nebylo za co stydět a jsem ráda, že i přes to, že se nám úplně nedaří, panuje na lavičce i v šatně vesměs dobrá nálada a hlavně, že borci neztrácí chuť hrát a hrají do poslední vteřiny zápasu.
 
Děkuji i fanouškům za podporu v hledišti.
Jitka
 
Sestava:
Gólman – Adam Matějka,
V poli: Radek Jaroš, Stanislav Filip, Lukáš Pavelka, Alice Táborská, Žofie Tichá, Václav Záhrobský, Matěj Bouček, Petr Červenka, Mikuláš Holý, Vojtěch Žižka