Po nějaké době se do akce vydali lovosičtí veteráni, kteří k dalšímu turnaji vycestovali do Králova Dvoru. Zde poměřili síly s legendami kadaňských Katů a se Stodem. V obou případech se jednalo o poměrně vyrovnané zápasy s bohatým gólovým výčtem. Lovosickým se ovšem do vítězného konce povedlo dotáhnout jen utkání proti Stodu.

ASK Lovosice LFP – FBC DDM Kati Kadaň Legends 4:6

Branky a nahrávky: 10. Kadlec (Zůna), 18. Zůna (Růžička), 18. Kubačák (Pospíchal), 24. Beneš (Ponrt) – 1. Krippner (Weiss), 9. Krippner (Weiss), 19. Weiss (Fleischmann), 32. Žemlička (Krippner), 34. Plomer (Žemlička), 35. Weiss (Fleischmann). Rozhodčí: Buzický, Eret. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Po třetinách: 1:2, 3:1, 0:3.

Sestava Lovosic: Kovařík – Kadlec, Dvořák, Matějka, Ponrt, Kubačák, Pospíchal, Zůna, Růžička, Perháč, Beneš.

Sestava Kadaně: Hlaváček – Kožuch, Krippner, Žemlička, Kruliš, Plomer, Fleischmann, Weiss, Černý.

DDM Stod – Pohodový 100D – ASK Lovosice LFP 5:7

Branky a nahrávky: 1. Volák (Kudrnovský), 16. Plocar (Kudrnovský), 16. Kubů (Gregořica), 22. Volák (Kudrnovský), 36. Kubů – 5. Beneš (Pospíchal), 10. Kadlec (Zůna), 12. Beneš (Kadlec), 14. Růžička (Ponrt), 28. Kubačák (Dvořák), 28. Beneš (TS), 35. Zůna (Ponrt). Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Po třetinách: 1:3, 3:1, 1:3.

Sestava Stodu: Benda – Mareš, Volák, Kubů, Mička, Šlehofer, Čermák, Kudrnovský, Gregořica, Plocar, Mašek.

Reportáž Honzy Dvořáka:

Lovosičtí Old boys se v sobotu dočkali první výhry v letošní sezóně. Nejprve sice museli skousnout
porážku od kadaňských Katů v zápase, ve kterém se vedení přelévalo z jedné strany na druhou.
Nejprve žlutočerní nezachytili nástup soupeře a rychle prohrávali 0:2, aby pak třemi góly zápas
otočili. Našli i odpověď na vyrovnávací branku Kadaně, ale závěr zápasu jim hrubě nevyšel.
V závěrečných 4 minutách nejprve inkasovali v oslabení, pak v rozmezí 20 sekund soupeř potrestal
dvě školácké chyby v rozehrávce a body zmizely v nenávratnu… tedy v Kadani ;o)

Premiérové vítězství sezóny přišlo v utkání se Stodem i když to tak zpočátku nevypadalo. Stod se
dostal do vedení hned v první minutě, ale Lovosice opět zápas otočily a do přestávky se trefily hned
3x. A když se krátce po pauze ujal nechytatelný lovosický projektil z půlky, vypadalo to na pohodové
vítězství pro ASK. Leč ouha, soupeř si to nemyslel a na řadu přišla jeho tříbranková šňůra, kterou do
přestávky vyrovnal. V poslední třetině se tedy začínalo znovu. Tentokrát si 2 slepené góly přichystali
Lovosičtí a když Stod v závěru zápasu odvolal gólmana, přidali ještě pojistku 7. gólem. Závěrečná
trefa Stodu už na výhře ASK nic nezměnila.

Gratulujeme a doufáme, že bodový zisk potvrdí naši chlapci v Benátkách n. J., kde se 17. prosince
utkají s Mladou Boleslaví a Českou Lípou.