Jelikož byly oba dva poslední turnaje velmi rychle po sobě, během čtrnácti dní, nestačila pisatelka vytvořit článek ke každému extra :-D. Tímto se tak omlouvá a polepší se, snad.

Druhým turnajem letošní sezóny byl turnaj v Litvínově. Vyráželi jsem s týmem, jehož počet ovlivnila menší marodka v obou našich přípravkách. I když nás nebylo mnoho, do každého jednoho zápasu jsme vstoupili bez bázně a hany a kluci a naše jedna holka se rvali o každý míček jako lvi.

I díky kvalitě soupeřů se nám podařila uhrát jedna prohra, jedna remíza a nakonec i jedna výhra. 

Největší ohlas však vyvolal párek v rohlíku hrazený trenérkou :-D.

Děkujeme všem rodičům za skvělou podporu, litoměřickým přípravkařům opět za posilu našeho minitýmu a trenérské duo taktéž děkuje všem našim hráčům za bojovnost, hru fér a neutuchající energii.

 

Třetím naším  turnajem byl ten  námi pořádaný. Událo se tak v sobotu 18. 11. a už od začátku nás provázely potíže s obsazením hráčských pozic, jelikož moribundus uhodil opět a zase nás postihla marodka. V počtu pětí dětí v poli a brankář jsme nicméně nastoupili ke všem zápasům se stejným zapálením, jako vždy.

 Fanoušci všech týmů byli pozitivně naladěni a postarali se tak o úžasnou a energií nabitou  atmosféru, při které člověk stěží slyšel vlastní myšlenky :-D.

Tentokrát jen pod vedením trenérky, trenér Alex musel hájit tým juniorů, jsme nastoupili k prvnímu zápasu s Vipers Most. Prohra  pro nás byla zklamáním, avšak ničím, co by nás položilo na lopatky.

Druhý zápas, tentokrát se soupeřem z Kadaně, skončil další prohrou.

K poslednímu zápasu jsme přistoupili velmi zodpovědně a vyměnili jsme hráčskou lavičku, což nám přineslo úspěch v podobě výhry s Chomutovem. Budeme věřit, že to bylo sílou naše týmu.

Tentokrát nás postihlo zranění hráče v každém ze zápasů, soupeři cíleně ničili náš, už tak zdecimovaný tým. Hned v prvním zápase zkoušel soupeř sílu Krýšova kotníku, v druhém se o něco podobného pokoušel protihráč na Fílově stehně a ve třetím jeden hráč vzal Matyho rovnou florbalkou přes holeň. I tak jsme ale hru nevzdali a i díky kvalitnímu ošetření:-DB-)  tak   zranění hráči naskočili  brzy zpět do utkání.

Trio našich brankářů – Kryštof, Filip  a Theo opět nezklamali a hrdě hájili naši svatyni.

Velice děkujeme všem, kteří nám pomohli jak  se stavěním hřiště, tak i pomocí se samotným pořádáním i za fanouškovskou základnu.

Nutno poděkovat i tandemu slečen rozhodčích, které se rekrutovaly z našeho domovského týmu a  které pískaly všechna utkání kvalitně a skvěle.

Už brzy náš čeká Mikulášský turnaj v Libochovicích a před Vánoční pauzou ještě návštěva turnaje v Semilech.

Tak brzo zase ahoj a nashle.